Serviste Lpg Taktırmak Acil Yardım Bekliyorum :)

Aracınız
Arkadaşlar herkese merhaba

Aracımı maddi nedenler sebebiyle benzinli aldım servisten. Ancak aracın 1 ay süre içerisinde yakmış olduğu benzin beni acilen bu araca LPG taktırmaya itiyor.

Henüz geniş bir araştırma yapmadım ancak servisten 2500 tl fiyat aldım fabrikadan gelen BRC kiti için piyasa fiyatlarının da 2.000 bin civarında olduğunu biliyorum.

Aşağı yukarı 500 tl bi fark var piyasa ile servis arasında ama garanti olayı serviste 3 yıl daha devam edecek dışarda taktırırsam garanti tamamen bitecek.

Bu konuda tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Garantisinin devam etmesini istiyorsanız servisi tercih edin. 500 TL çok büyük fark değil. Ayrıca LPG ile ilgili problem durumunda motor arıza ışığı vs yanarsa servis koly çözüm bulur. Ben garantiden dolayı servisi tercih ederdim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Servis mantikli hocam bende taktirirsam servise yaptiracam kesinlikle. Araclar yeni ve bir kac yil garantide kalmasi mantikli. Ne kadar yakiyorsunuz bu arada :)

Aracınız
Servis mantikli hocam bende taktirirsam servise yaptiracam kesinlikle. Araclar yeni ve bir kac yil garantide kalmasi mantikli. Ne kadar yakiyorsunuz bu arada :)

ya üstad araba yeni ona bişey demiyorum biraz fazla yakması normaldir ama ben memur adamım dayanamıyorum :D km hesabı yapmadım am aşöyle bi hesap yapılabilir.

Arabayı aldığımdan beri 620 TL lik benzin aldım arabayı alalı daha 1 ay olmadı. aracı çok sakin kullanıyorum hiç basmıyorum desem yeridir. Km şu anda 1300 içinde yarım depo benzin var :D

İnsanın psikolojisini bozuyor :)

Trust

0
Aracınız
Sağlam bir 2a brc servisini bulun montajı orada yaptırın geriye kalan 500 tl de ruhsat ıvır zıvır masrafını gitsin.

Bende memurum ama dayanıyorum halen :) ama siz ayda 1000 km yi buluyorsaniz hic zaman kaybetmeyin :)

Aracınız
Bende memurum ama dayanıyorum halen :) ama siz ayda 1000 km yi buluyorsaniz hic zaman kaybetmeyin :)

Hocam bugun aracı alalı tam 2 ay oldu ve aracım 4400 km'ye ulaştı :) Benzin parası olarak hesapladıgımga lpg parası çıkıyor :) Benzinle gezmek cesaret ısı Türkiye'de :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
dayanmanın imkanı varmı ufak bi hesap yapın 1 yılda çıkıyor LPG parası benzinde binildiğinde :D

onancc

0
Aracınız
kardeş öncelikle aracın hayırlı olsun, ben aracın garantisini bozdurup dışarda brc sequent24 my11 kit taktırmıştım 1800 TL 9 taksit servis 2500 TL demişti aynen seninki gibi. şimdi brc nin yeni kiti çıkmış sequent32 diye o daha da iyidir diye düşünüyorum. bir önceki arabam seat leon du antalya dan satın almıştım, akdeniz sanayi sitesinde uysal otogaz da yaptırmıştım dönüşümü 3 sene tık bile demedi hiç sıkıntısı da olmadı sonra aracı sattım beni hiç üzmedi. istersen bir oraya sorabilirsin. ayrıca yakıt olarak şunu söyliyim dün istanbuldan ankaraya geldim, maslak tan 81 TL ye 33 LT lpg aldım 1-2 litrede içinde vardır olsun 35 LT lpg, ankaraya geldim 453 km yapmış gösteriyordu lpg bitti sinyali verdi. ayrıca istanbuldan 2,44 TL ye aldım litresini ankarada 2,12 olduğunu düşünürsen 75 TL ye istanbul ankara 3 kişi + bagaj full. benzin parası yetişilecek gibi değil. taktır lpg bak keyfine.

Geri