Sıfır araç alırken

Aracınız
Civic FC5 2019
Diyelim ki aracı dediğiniz aracı eksiksiz teslim aldım yazısını imzaladım ve garanti başladı haberlerde gördüğümüz sıfır araba boyalı çıktı gibi olaylar da bir yaptırımımız olur mu

Birde arkadaşım da Honda elegance alacaktı eco nasıl oldu adamı caydırmışlar corolla flame x-paket 1.6 benzinli alacakmış banada baskı yapıyor gel vaz geç diye üzüldüm biraz alaycı ve caydırıcı konuşmak için corollayı çok övdü Honda’mı da gömdü

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam bende malum yeni aldım. Daha önceden de fb7 vardı temizdi de aracım ve çok seviyordum ama Civic bu kasada (makyajsızı bilmiyorum) gerçekten iki gömlek üste çıkmış. Konfor ve süspansiyon anlamında binen herkesi şaşırtıyor. Corolla falan hikaye 10 yıldır aynı çizgi aynı tip kasa. Civic farklı bir ruh dün aracıma uzaktan baktım hanım dürttü bu arabaya sen nazar vereceksin diye. Bence iyi bir tercih emin olun. Mutluhdan çıkınca hemen sağda petroller var malum firmaların yanaşıp fulleyin. Pompacılar için de harçlığı hazır tutun yola çıkacaksınız onlarda arkadan bi hayır duası etsin. Zaten anlıyorlar ilk depo olduğunu.

Aracınız
Civic FC5 2018
Diyelim ki aracı dediğiniz aracı eksiksiz teslim aldım yazısını imzaladım ve garanti başladı haberlerde gördüğümüz sıfır araba boyalı çıktı gibi olaylar da bir yaptırımımız olur mu

Birde arkadaşım da Honda elegance alacaktı eco nasıl oldu adamı caydırmışlar corolla flame x-paket 1.6 benzinli alacakmış banada baskı yapıyor gel vaz geç diye üzüldüm biraz alaycı ve caydırıcı konuşmak için corollayı çok övdü Honda’mı da gömdü

Ben ekpertizle bayiden teslim almadan kontrol etmesi için anlasamadim.parasi neyse vereyim gel bak dedim.kabul etmedi.halbuki bayiye 300 metre uzaklıktaydi.bayiden cikar cikmaz ekpertiz yaptirdim.cok Şükür bisey cikmadi yalniz ciksaydi bile bayiden çıktığı için çok baş agritirdi.boya makinesi bulup goturebilirsen kendin bak derim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben ekpertizle bayiden teslim almadan kontrol etmesi için anlasamadim.parasi neyse vereyim gel bak dedim.kabul etmedi.halbuki bayiye 300 metre uzaklıktaydi.bayiden cikar cikmaz ekpertiz yaptirdim.cok Şükür bisey cikmadi yalniz ciksaydi bile bayiden çıktığı için çok baş agritirdi.boya makinesi bulup goturebilirsen kendin bak derim.

Boya Makinesi bulmak olabilir bize tuhaf bakmasınlar bayi içinde yeter ki

Aracınız
Civic FC5 2018
Boya Makinesi bulmak olabilir bize tuhaf bakmasınlar bayi içinde yeter ki

Eksper yaptiracagimi soyledigimde musteri temsilcisi bayan yadirgamisti.Ben de ona sikayetvar.com da o gunlerde istanbuldaki bir honda bayinde daha yeni yasanmis boyali cikma sikayetini gösterdim.Pek umursamadı.Umursamazdi da tabi sonuçta okadar para kendinden çıkmıyor.Ayrica imzayi attiktan sonra emin ol hiç birinin umrunda değiliz.ona göre işini sağlama al.en azindan bayiden cikar cikmaz eksper yaptir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracı tanıtan arkadaş çok mutsuzdu normalde aracı dışarı çıkardığında adama vereceğim harçlığı hazırlamıştım bile ama hayatımda ilk defa sıfır araba alıpta o mutlu günde hal ve hareketleri ile konuşma tarzıyla canımı sıkmayı başaran bu arkadaşa harçlık vermedim. Bu işten en çok pompacılar karlı çıktı o parayı pompacıların paranın üstüne koydum . Bu arada aracın MTV sinin ödenip ödenmediğini sordurmakta fayda var.

Geri