Sıfır Honda Civic Alım Aşamalarını Anlatabilir Misiniz?

suffe

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar. Premium ECO CVT düşünüyorum. Bayiiden alırken hesaplama ödeme seçeneği vs nasıl ayarlanıyor? 91500 liste fiyatı, pek de düşmüyorlarmış fiyattan sanırım ilk 3 ay satışları iyi gidiyor malumunuzdur. Bunun ne kadarı peşin alınıyor? Faiz oranı 1,05 mi şu an? Bir yardımcı olabilir misiniz 3 aşağı 5 yukarı hesap yapmaya çalışıyorum.

Teşekkür ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar. Premium ECO CVT düşünüyorum. Bayiiden alırken hesaplama ödeme seçeneği vs nasıl ayarlanıyor? 91500 liste fiyatı, pek de düşmüyorlarmış fiyattan sanırım ilk 3 ay satışları iyi gidiyor malumunuzdur. Bunun ne kadarı peşin alınıyor? Faiz oranı 1,05 mi şu an? Bir yardımcı olabilir misiniz 3 aşağı 5 yukarı hesap yapmaya çalışıyorum.

Teşekkür ederim.

Merhaba,

Faiz oranlarını bilmiyorum araştırmanız gerekiyor, bayii ilk aşamada sizden bir miktar kapora alır, araç tesliminde paranın tamamını ister. Bayinin de anlaşmalı olduğu finans şirketleri ve bankalardan teklif alın cebinizden çıkacak paraya göre değerlendirmenizi yapın.

Araç konusunda bence premium eco cvt yerine elegance cvt alın, lpg yi dışarıda kendiniz taktırın daha az maliyetli ve aracınız elegance olmuş olur.

[MENTION=3610]suffe[/MENTION] mışmış muşmuş la araba alınmaz hesapta yapılmaz. Gidersiniz bayiye detayları öğrenirsiniz sonra alırsınız elinize kağıt kalem takıldığınız yerde yardımcı olmaya çalışırız.

91500TL verip premium civic almak :aman:

Aracınız

Teşekkür ederim.
Hocam nerede olduğunuzu bilmiyorum ama bence diğer illerde ki bayileri de arayın düşük fiyat alırsanız ki alabilirsiniz ilinizde ki bayiye aldığınız fiyatı falan söyleyin bir sürü kar yapiyorlar ne indirimler yapıyorlar zorlayana. Ve artık aracın çıkış fiyatı falan degil daha fazla indirim yapabilirler. Pakete gelince zaten 91 civarını gözden cikardiysanz bayilerin elegance için bu fiyatlara ineceğini düşünüyorum bence de paket olarak elegance seçmelisiniz

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

msfcml

0
o paraya 500 ve 10.000 km arası elegance çok hatta daha altıda var boyasız ciziksiz tertemiz internet bakin görürsünüz bide premium ben olsam okadar para vermem şahsi fikrim alanada saygı duyarım allah kaza bela vermesin güle güle binsin

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

suffe

0
Aracınız
Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Dikkate alacağım. İkinci el kapalı kutu, güvenemiyorum kimseye. Yoksa 2. el bu fiyat aralığında alınabileck çok çok iyi arabalar var gerçekten.

tbedir

0
Aracınız
Niyetlenmisken sıfırdan vazgeçme derim. Ama paket olarak elegance i degerlendir bencede. Honda pazarlık konusunda oldukça cimri. Ben sakaryadan aldım bayi 1tl dahi indirim yapmadı. Tabii birden fazla bayidende fiyat almakta yarar var. Slayerxp arkadasinda dediği gibi git bayiye tüm şartları orda konuş. Başka türlü zor olur senin için. Pesinatini belirle kredi miktarını netlestir. Bayiden teklif al bankalardan git teklif al. Degerlendirmeni bunlar neticesinde yap. Allah hakkında hayirlisini nasip etsin.

Geri