silecek hakkında yardım??

Aracınız
[MENTION=785]Martenzit61[/MENTION]

Hocam kullanıcı yorumu yapıyorum :)

Araçlarımızın orjinal silecekleri mitsuba marka benimki 1 yıl anca gitti, en kaliteli silecek bile en fazla 2 yıl gidiyor ve fiyatı min. 50 TL, linkteki silecekten alıp her yıl kış mevsimi başlangıcı değiştirmek, ekonomi ve performans sağlayacaktır.
Linkteki silecek bence alınabilecek kaliteli bir silecek.

Güzel bir bilgilendirme. Servis 80-100, silbak marka ona yakın iken rbw nin bu kalitede 16 lira olması beni şaşırttı.

Smoch

0
@Martenzit61

Hocam kullanıcı yorumu yapıyorum :)

Araçlarımızın orjinal silecekleri mitsuba marka benimki 1 yıl anca gitti, en kaliteli silecek bile en fazla 2 yıl gidiyor ve fiyatı min. 50 TL, linkteki silecekten alıp her yıl kış mevsimi başlangıcı değiştirmek, ekonomi ve performans sağlayacaktır.
Linkteki silecek bence alınabilecek kaliteli bir silecek.

Tamamen katılıyorum.

An itibariyle yeni silecek lastiklerini taktım. Olması gerektiği gibi hatasız siliyor. Sadece çok az sinek vızıltısı kadar bir ses yapıyor o da sorun değil.

Kimse bana 1 sene bile dayanmayan orjinal silecek lastiklerini aldıramaz. 12 ayda bir bakım masrafına +100 TL 'de silecek masrafı eklemişler. (Bkz. Türkiye'de üretimin zararları eksileri). Ben inanmıyorum Japonya'daki veya Amerika'daki Hondaların 12 ayda bir silecek lastiği değiştirdiğine. Türkiye'de üretim olduğu için en adi lastiği koymuşlar.

16 TL'lik silecek şuan iş görüyor. 2-3 çift stoklayayım dursun.

dnts

0
Aracınız
benim sileceklerde sıkıntılı, sitede 2006 ve sonrası demiş ama, 2013 araçlara uyumlumu?

Smoch

0
cevap için teşekkürler, birkaç sitede uymadı diye yazan olmuş emin olmak için sordum..

2014 aracıma bugün taktım o kadar uyumlu ki hatta orjinale nazaran bir artısı bile var.

Açıp kapama tırnağını korumak için özel plastik kapak yapmışlar.

Yuh dün öğleden sonra sipariş verdim bugün elime ulaştı hadi bakalım hayırlısı ?

Aracınız
Yuh dün öğleden sonra sipariş verdim bugün elime ulaştı hadi bakalım hayırlısı ?

2014 aracıma bugün taktım o kadar uyumlu ki hatta orjinale nazaran bir artısı bile var.

Açıp kapama tırnağını korumak için özel plastik kapak yapmışlar.
Bende taktım abi. Ve normal silecek suyu ile denedim. Eziyet çekiyormuşum da haberim yokmuş

Bakalım kışı çıkarırsa çok iyi. Bir dahaki kış başına kadar giderse görevini tamamen tamamlamış olur

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Smoch

0
Bende taktım abi. Ve normal silecek suyu ile denedim. Eziyet çekiyormuşum da haberim yokmuş

Bakalım kışı çıkarırsa çok iyi. Bir dahaki kış başına kadar giderse görevini tamamen tamamlamış olur

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Satıcıdan yaza kadar dayanacağının garantisini aldım ve ikinci siparişi geçtim.

Bence birer çift stoklamakta fayda var.

16 TL nerde 86 TL nerde...

Geri