silecek hakkında yardım??

Satıcıdan yaza kadar dayanacağının garantisini aldım ve ikinci siparişi geçtim.

Bence birer çift stoklamakta fayda var.

16 TL nerde 86 TL nerde...
Stoklamak evet mantıklı ama saklarken ne kadar sağlıklı koşullarda saklarız ne kadar omru olur o soru işareti. Stok halinde mi yaza kadar dayanır demek istedin yoksa taktiğin mı orayı anlamadım tanıl

Smoch

0
Stoklamak evet mantıklı ama saklarken ne kadar sağlıklı koşullarda saklarız ne kadar omru olur o soru işareti. Stok halinde mi yaza kadar dayanır demek istedin yoksa taktiğin mı orayı anlamadım tanıl

Kendi kutusunda dayanır doktorum. Satanda direk fabrikadan göndermiyordur diye düşünüyorum. O da en az 5-6 aydır raftadır.

Bu silecek lastiği hepsiburadada vardı. Sündürdüler bitirdiler o yüzden dedim.

Aracınız
Arkadaşlar hepsiburada dan silecek lastiklerin 9 tl ye alip kendim taktım ,cok basit her iki lastiği de takmam 10 dakika kadar zamanımı aldı. Yeni mitsuba ya da bosh marka silecek almaya gerek yok...aldigim ürünler 70 cm boyunda idi ve birini maket bıçağı ile eski çıkan lastik ten ölçü alıp kestim ...gayet kolay kullanışlı ucuz lütfen deneyin.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Arkadaşlar hepsiburada dan silecek lastiklerin 9 tl ye alip kendim taktım ,cok basit her iki lastiği de takmam 10 dakika kadar zamanımı aldı. Yeni mitsuba ya da bosh marka silecek almaya gerek yok...aldigim ürünler 70 cm boyunda idi ve birini maket bıçağı ile eski çıkan lastik ten ölçü alıp kestim ...gayet kolay kullanışlı ucuz lütfen deneyin.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Link ekleyebilirmisin?

Aracınız
Mart ayında 20000 bakımında silecek lastikleri serviste orjinali ile değiştim. 100 tl. İki ay sonra bahar yağmurlarında ses yapmaya ve suyu çekmemeye başladı. Servis bu konuda başka şikayetler de aldıklarını honda Türkiye nin yerli silecek kullandığından beri aynı sorunla karşılaştıklarını söyledi. Video çektiler ve ücretsiz değiştiler.tabi o da yerli üretimdi. Dört ay kadar sonra o silecek te aynı sorunu verdi. Onu da değiştiler ve bu arada silecek sorununu çözdüklerini söylediler. Şu an sorun yok.
Diğer husus olarak silecek ler çok uzun olduğu için ucuz olanlar işe yaramıyor. Orjinal düşünülmüyorsa Bosch derim.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Aldığım R. B. W. marka 20 tl lik sileceğin şimdi ki hali.

Silecek ile fantazi yapmıyorum. Normal silme işleminde iken bugün koptu uçtu gitti trafikte. Öbürünün de klipsi daha önceden çıkmıştı. Uç yeri çıktı ikisinin de. Döküldü tamamen......

Glass Guard olmasa ön camda yolda gelemezdim bu gün. Çok şükür kaydırıcı vardı da geldim. Eve gelir gelmez orjinallerini taktım. Şimdi telli lastik sipariş edip lastiğini değiştiricem.

Güzel siliyordu ama döküldü resmen daha bir kış bile görmeden. O kadar adi miş plastiği

Ucuz etin tridi yenmiyormuş....

knGXPW.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kara82

0
Aracınız
Daha önce forumda orjinal mitsuba veya bosch marka sileceklerin iyi sildigini, muz sileceklerin veya diger markalarin pek iyi olmadigini çoğu forumdas ifade etmisti. Bir arkadaşım servisten aldigi orjinal silecekten pek memnun kalmadigini soyledi. Benim silecekler de ilk hareketi yapip yukari ciktiginda goruntu gayet guzel oluyor, sonra asagi dogru gittikten sonra tam olarak su gitmemis oluyor, sanirim degistirme vakti geldi. (Belki de akiexpressten wiper wizart getirtmeliyim). Soru su: bosc'un eco adinda ve twin adinda iki modeli var, hangisini tavsiye edersiniz? Ölçüleri 2013 kasa icin 70.0 cm ve 57.5 cm mi kesin?

Geri