Sistemi kontrol edin ikazi??

ywzckr

0
Komple iptal etme yoluna gitmemiz lazım

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kitapcigi incelesin hocam olan arkadaslar sistemin bagli oldugu bir soket vardir illa calismasi icin elektirigi veren o soketi cikartirsan elektirik gitmediginden calismasi da engellenir sorun yasamazsin bu sayede buyuk darbe olmazsa satarken geri takip satarsin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kitapcigi incelesin hocam olan arkadaslar sistemin bagli oldugu bir soket vardir illa calismasi icin elektirigi veren o soketi cikartirsan elektirik gitmediginden calismasi da engellenir sorun yasamazsin bu sayede buyuk darbe olmazsa satarken geri takip satarsin.

Aynen mantıklı hocam bu Dediğiniz. Ama sistem arıza verecektir onu nasıl halledicez?

ywzckr

0
Aynen mantıklı hocam bu Dediğiniz. Ama sistem arıza verecektir onu nasıl halledicez?

Hocam nasil airbagleri kapatmak icin tus var cevirince kapaniyor ayni sekil dusunun fisini cekerseniz kapanir. Airbagi kapatinca ekranda simge cikmiyorsa onu da kapatinca cikmaz diye tahmin ediyorum. Kisa devrede ariza veriyor ama kablo takilmazsa uyari vermez diye tahmin ediyorum denemeden tam bilemeyiz tabi.

Aracınız
Haftaya gitcem bu ikaz isaretinden dolayi, servisle gorustumde gelin bi bakalim dediler. Bilgilendirme yaparim burdan

Aracınız
Servise gittim oncelikle bu sistem iptal edilmiyormus, biraz zorladim ama yok dediler. Bende ki hata da sol sensorum hata veriyor ondanmis , on kaportayi sokmemiz lazim o da 150+kdv olarak soylediler.Sagda ve solda 1 er tane bu sistemden var kaputun arkasinda tanesinin fiyati 3900 tl . Carpmanin fotosunu koydum ben bulamamistim adamlar iyi bulmus :DIMG_3462.JPG

Aracınız
Civic FC5 2018
Servise gittim oncelikle bu sistem iptal edilmiyormus, biraz zorladim ama yok dediler. Bende ki hata da sol sensorum hata veriyor ondanmis , on kaportayi sokmemiz lazim o da 150+kdv olarak soylediler.Sagda ve solda 1 er tane bu sistemden var kaputun arkasinda tanesinin fiyati 3900 tl . Carpmanin fotosunu koydum ben bulamamistim adamlar iyi bulmus :DEkli dosyayı görüntüle 249223
Garantiye girmiyor mu da sana fatura çıktı hocam? neye garanti veriyor bunlar ya anlamadım gitti. Yetkili servise o kadar parayı boşuna mı gömüyoruz yani

Aracınız
Yok garantiye girmiyormus. Ben zaten sokturmedim bi islem yaptirmadim. Direk genel merkezi aradim anlattim durumu. Yani ondeki araca ufak surtsek bu hatayi mi alcaz diyorum serviste usta evet diyor sonra kaporta soktur baktir sacma sapan isler yani. Dur bakalim honda servis ne aciklama yapcak merak ediyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Yok garantiye girmiyormus. Ben zaten sokturmedim bi islem yaptirmadim. Direk genel merkezi aradim anlattim durumu. Yani ondeki araca ufak surtsek bu hatayi mi alcaz diyorum serviste usta evet diyor sonra kaporta soktur baktir sacma sapan isler yani. Dur bakalim honda servis ne aciklama yapcak merak ediyorum.
Valla dizel civic pişmanlık olmaya başladı iyice. Böyle bir saçmalık olabilir mi ya. Duvara çarpsakta bu masraf çıkacak yani. Böyle bir sistem yapıyorsan gelişmiş bir sensörü de olacak. Birde neden sadece dizel de var bu sistem onu da anlamış değilim.

Geri