Sistemi kontrol edin ikazi??

Kaputun arkasındaki 3900 tl olan şeyler her kazadan sonra yenileniyor mu acaba? Eğer öyleyse kaskodan bile karşılansa araba ciddi ciddi hasarlı gözükecek iki uyduruk sensör yüzünden.
Acaba yurtdışında bu sistem nasıl çalışıyor, orada ki insanlar neler yapıyor?

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yani soyle bi durum sistemin aktif hale gecmesi gerek yenilenmesi icin. Bende sadece sensor arizasi var

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben ilerleyen zamanlarda bu sistemi işi bilen ustalar tarafından iptal etmenin bir yolunun bulacaklarini düşünüyorum, sistem çok yeni araç yeni, inşâallah o vakte kadar sıkıntı yaşamayız.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ne kadar az teferruat o kadar memnuniyet. Diesel motorlardan uzak durulmali diye bir çok yerde yazdım. FB7 lerde sensör yerine neden kamera olduğunu daha iyi anladım. FC5 kasalarin seneye makyajlı versiyonları gelecek. FC kasa alınacak ise HB kasası alınmalı yani FK7. Bu sedanlar satıp FB7 aldirir insana. Bence o sensör her neredeyse tahminim tampon arkası size tavsiyem arabanizin akü kutup başını sökün. 1 gün kalsin. Ertesi günü takarsiniz. Yararı olmazsa 10 gün aku ile bağlantısını kesin tamamen beyni sifirlansin. Gene de o 4 bin parayı odemeyin. Bu soygundur. O sensörü çıkartıp önlerine atmak lazım zaten bir B*k a yaramıyor diye onun bile sarf malzeme diye atık bedeli yazar bunlar. Arabanızın aldınız yetkili Honda bayisine yedek parça dışında ugramayin.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ne kadar az teferruat o kadar memnuniyet. Diesel motorlardan uzak durulmali diye bir çok yerde yazdım. FB7 lerde sensör yerine neden kamera olduğunu daha iyi anladım. FC5 kasalarin seneye makyajlı versiyonları gelecek. FC kasa alınacak ise HB kasası alınmalı yani FK7. Bu sedanlar satıp FB7 aldirir insana. Bence o sensör her neredeyse tahminim tampon arkası size tavsiyem arabanizin akü kutup başını sökün. 1 gün kalsin. Ertesi günü takarsiniz. Yararı olmazsa 10 gün aku ile bağlantısını kesin tamamen beyni sifirlansin. Gene de o 4 bin parayı odemeyin. Bu soygundur. O sensörü çıkartıp önlerine atmak lazım zaten bir B*k a yaramıyor diye onun bile sarf malzeme diye atık bedeli yazar bunlar. Arabanızın aldınız yetkili Honda bayisine yedek parça dışında ugramayin.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam HB dizeller de bu sensör yokmu?

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri