Sogukta calismama

kara82

0
Aracınız
Arkadaşlar, sabah eksi iki derece gösteriyordu, antifriz eksi 15 derece olculmustu ama bir turlu calismadi. Marsa basinca mars motoru bir kere dondukten sonra sanirim bujilerden tik tik ses geliyor ve mars motoru dönmüyor. Ayrica lastik basinc sensörü, abs uyarisi gibi bir cok ikaz kontagi ilk acinca sirasiyla ekrana geliyor.

Trust

0
Aracınız
abi taktığım akünün tam ortasında yeşil su var :D çıkan akü yani orjinali kuru aküymüş ayrımını sormadım
Orjinal akü bi halt olmaz.
O yeşil olaya pek takılma yolun egimine filan şekil alıyor bu akü iyi amper açısından seni uzun yıllar götürür.

Aracınız
Şöyle bi söylenti var bilmiyorum aslında tam olarak doğrumu diğer aracıma yeni akü değişimi yaptığım için duymuştum.

Bu bitik olan aküleri toplayanlar varmış 100 lira civarında alınıyormuş aküyü bıraktığımız yerde oralara veriyorlarmış ;)

Trust

0
Aracınız
Şöyle bi söylenti var bilmiyorum aslında tam olarak doğrumu diğer aracıma yeni akü değişimi yaptığım için duymuştum.

Bu bitik olan aküleri toplayanlar varmış 100 lira civarında alınıyormuş aküyü bıraktığımız yerde oralara veriyorlarmış ;)
100 tl olayını bilmiyorum ama 30 tl ye filan alıyorlardı eskiden.

Aracınız
Araçtan sökülen hiçbir parçayı tamircide bırakmamak gerektiğini düşünüyorum. Wv aracımın baskı balatası değişti, doğuş poşetli paketli bir şekilde eski parçaları arabanın içine koydu. o nedir dedim. çıkan parçalar dedi. Sebep dedim? hiçbir parçayı tamircide bırakmayın demişti. Ayrıca bazı extrem durumlarda servis, ok çıkan parçayı getirin ücret iadesi yapalım diyor. Çıkan parça tamircide kaldıysa, servis ücret iadesi yapmıyor.

Geri