Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

Aracınız
Civic FD6 2010
Değerli ve anlam katan yorumunuz için teşekkür ederim. İşte sizin gibi değerli kişilerin tecrübeleri asıl önemli olan...
Benim de anlatmak istediğim unsur karşıdan (Bayiden) aldığım tüm yanıtları iletmekti. Ki yine de ileteceğim. Asıl olan buradaki birlikten doğan fayda ile bizim(honda ailesinin) negatif sorunların üstesinden gelmektir.
Bu arada acana benim araçta (fd6) da bulunan bej derilerde mi yan sanayi olarak yapıldı ! ...
Anlatmak istediğim nokta; bayiler bu deri işlerini iyi beceren yerlerle anlaşarak kalıp oluşturuyorlar ve istendiğinde hemen hazırlayarak araca deri koltuk olarak ekstra ekliyorlar. Çıkan kumas döşemelerde ekstra bayiye kalıyor. Tıpkı aksesuar takip çıkan orjinal parçaları size vermedikleri gibi. EMİNMİSİNİZ sorusu bu yuzdendi.Satis elemanı satmak için her türlü taklayi atar o an insan bunu ayırt edemeyebilir.
Keza sizin fd6 aracınızda olan deri koltuklarda aynı şekilde aksesuar olarak takılan derilerden. 1.8 executive hariç o kasa 1.6 larda deri koltuk hiç çıkmadı.
Yukarda da yazıldı taba rengi deri koltuk vardı bayide diye. Honda tr üretim hattında
1-siyah renk kumaş
2-bej renk kumaş
3- siyah renk deri
4-bej renk deri haricinde başka herhangi bir renk ve desen yok. Hiç bir zamanda olmadı yani bayi kendi yapıyor bunu.
Bu konudan fazlasıyla emin olduğum için sordum size gerçekten mi eminmisiniz diye. Alınacak kızacak birşey yok. Son bir senedir o kadar igrenclestiki bayiden araç almak insan acaba mi demeden edemiyor.
Honda Türkiye bu belli olmaz bugün elegancede deri olmaz yarın hoop bir bakmışsınız deri koymuşlar. 2020 nin Ekim ayından itibaren de tüm modellere arka koltuk emniyet kemer uyarı sistemi koydular hiç bir yerde de yazmadı bu mesela. Lütfen olayı kişisellestirmeyin.Buradan gördüğünü başka arkadaşlarına aktaran bir insan bilginin doğruluğundan emin olmak istiyor sadece.Tüm mesele bu.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende üzerine basarak söylüyorum ya dostum.. Alınganlık değil aksine bana verilen tam bilgi...
Ben " 2021 model eco elegance koltuklar deri dediler" dedikten sonra...
Emin misiniz ? lafı edilince burada anlaşılan şu olur "acaba sen kafana göre mi yazıyorsun bak emin misin ?"
Bu şekilde bakarsanız o soru stilinin de farklı algılandığını görürsünüz...
Bir de bayi ismini verdim oradan da sorabilirsiniz.. Hatta orada ki satış temsilcisine de bana sorduğunuz gibi "emin misiniz" demenizi isterim :)

Aracınız
Civic FD6 2010
Bende üzerine basarak söylüyorum ya dostum.. Alınganlık değil aksine bana verilen tam bilgi...
Ben " 2021 model eco elegance koltuklar deri dediler" dedikten sonra...
Emin misiniz ? lafı edilince burada anlaşılan şu olur "acaba sen kafana göre mi yazıyorsun bak emin misin ?"
Bu şekilde bakarsanız o soru stilinin de farklı algılandığını görürsünüz...
Bir de bayi ismini verdim oradan da sorabilirsiniz.. Hatta orada ki satış temsilcisine de bana sorduğunuz gibi "emin misiniz" demenizi isterim :)
Anlaşıldı hocam tamam?
Ben öyle demek istemedim siz öyle anlıyorsanız daha fazla nasıl açıklama yapabilirim ben bilmiyorum.İnsallah en kısa zamanda aracınıza kavuşursunuz diyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Sağ oluınuz...

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam
Spor paket HEDİYESİ İLE birlikte düne kadar insanlara zorla 3 paralık malzemeyi faiş fiyatla dayatmaya çalışanlar bugün HEDİYE eder oldu bence en önemli konu bu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Zamanında araba alacak arkadaşalara "lazım değil ise almayın ,başka yatırım araçlarına bakın" diye yön göstermiştik aklımızca. Adam o dönemde altın, döviz aldıysa gene zararda.
Birileri bi yerlerden çok kazandı ama kim kazandı bilmiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
2021 310 bin tl executive eco dahada inmezler haklı olarak demiştim daha çok yükselecek kademeli olarak

Geri