Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

toyota ve honda nın fiyatları şuan bedava resmen..... ocak sonrasına bırakmayın alacak olanlar. bu sefer bu fiyatları bir daha göremeyecek kimse

bence civic fiyatları tarihi dip noktada. sıfır araçları piyasaya sürmeyip stok yaptılar. elde araç yok deyip piyasayı gereksiz yere şişirdiler. şimdi de stokları elden çıkarmak için her taklayı atıyorlar çünkü çarkın dönmesi için sıcak paraya ihtiyaç var. yoksa çark dönmeyecek. ibretlik bir tablo. yazık..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

vay be civicin geldiği noktaya bak... gerçekten yazık... sakız parasına düşürdüler fiyatları. diğer markalarda da böyle düşüş oldumu acaba ?

ben eylül ayın da 2019 makyajlı kasa ex. eco yu. 269 bine aldım. yalnız 2014 model 1.4 TSİ manuel golf u 178 bine satıp honda yı aldım. şuan Honda alarak zarar ettiğimi düşünüyorum ama madolyo nun diğer bir yüzü ise 2014 golf ü 178 bine şuan satamazdım sizce zarar etmiş mi oluyorum arkadaşlar.

Bundan günler günler önce yazmıştım. Hatta bazıları yanlış anlamış şişen balon patladı, piyasa düşecek, düşmesi lazım demişti.
Bizde düşsün istiyoruz zaten kaygılarımız ortak ama bu şekilde olacaksa Civic ailesinin ne suçu var diye sormuştum. Çünkü alt segmentten bir aracın, hiçbir konuda yanına yaklaşamayacağı, her anlamda muazzam Civic ile aynı fiyatlara satılmasını hazmedememiştim hazmetmeyeceğim de.
Bu süreçte evet ne yazık ki bütün diğer markalar arasında en çok etkilenen ve en fazla düşüşü gören model Civic oldu
Bugünkü fiyatlar da bunu doğrular nitelikte. Gerçekten çok yazık.

Saygılar
vay be civicin geldiği noktaya bak... gerçekten yazık... sakız parasına düşürdüler fiyatları. diğer markalarda da böyle düşüş oldumu acaba ?

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri