Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

Fc5'i sıfır alırken yani 2019 aralıkta 2017 model passat boyasız kazasız 1.6 tdi dsg comfortline garantili 40 bin km'de 15 bin tl civarı daha pahalıydı. İnsignia ise hemen hemen aynı fiyattı. D sınıfı ikinci el almaktansa sıfır km civic alalım diye düşünmüştük. Yakınlarda passat fiyatlarını takip etmedim ama şimdi 2017 model boyasiz yetkili servis bakımlı düşük km'li comfortline paket passat almaya kalksak fc5 üzerine 80-90 bin tl vermemiz gerekir diye tahmin ediyorum. Tecrübe oldu, sıfır km C sınıfı almaktansa sıfır km kondisyonunda D sınıfı almak daha mantıklı bence...

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gözlemim piyasada şu anda ciddi bir nakit döngü yavaşlaması var ve bayilerde ellerinde 2020 model araç kalmaması adına vergi dilimini de %50den göstererek hızlıca elden çıkarmaya çalışıyorlar.

Bende 2014 mazda 3 aracımı 200 bin tl ye satıp 2018 civic eco elegans ı 243 bin e aldım. O fiyata şuan mümkün değil satamam

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhabalar, iki araç arasında mazda 3 yönünde pozitif bir fark var mı kullandığınız süre boyunca? Şu iyiydi dediğiniz..?

Geri