Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Gerçekten de nasıl bir mantıkla çalışıyorlar anlamak güç...
Bu tip bayilerdeki araçlarda genelde liste fiyatı şişik oluyor, araca ciddi alıcı olarak fiyat sorduğunuzda gerçek fiyatı söylüyorlar.
Ankara'da 2017 yılında bu şekilde liste fiyatı 95bin yazan CRVye ciddi niyetlenerek baktığımda ikinci el temsilcisi bir anda fiyat olarak 87bine düşebileceğini söyledi, bende aile ile gelmem lazım diyerek ayrıldım ve bir sonraki hafta tekrar gittiğimde aracı göremedim, temsilciye sorunca aracı 84binden sattıklarını söylemişti :cautious:

Aracınız
Civic FC5 2018
Bilmiyorum ama o zaman liste fiyatı 245 bin iken ne kadar olur son fiyat dediğinde maalesef fiyatlara çok müdahale edemiyoruz ama müdürüm ile konuşayım bin tl daha indirmeye çalışayım demişti
Bu tip bayilerdeki araçlarda genelde liste fiyatı şişik oluyor, araca ciddi alıcı olarak fiyat sorduğunuzda gerçek fiyatı söylüyorlar.
Ankara'da 2017 yılında bu şekilde liste fiyatı 95bin yazan CRVye ciddi niyetlenerek baktığımda ikinci el temsilcisi bir anda fiyat olarak 87bine düşebileceğini söyledi, bende aile ile gelmem lazım diyerek ayrıldım ve bir sonraki hafta tekrar gittiğimde aracı göremedim, temsilciye sorunca aracı 84binden sattıklarını söylemişti :cautious:

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Böylelikle bayi kaynaklı 2021 Model görmüş olduk.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...da-civic-eco-elegance-otm-lpg-895792408/detay

O değil de insan bir düşünmüyor değil bu araç ne ara geldi de ne ara ikinci el statüsüne düştü?
Eskiden Japon mu - Alman mı tartışması vardı. Şimdi herkes Honda bayilerinin araçları nasıl sattığını konuşuyor. Ben de anlamakta güçlük çekiyorum açıkçası.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Böylelikle bayi kaynaklı 2021 Model görmüş olduk.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...da-civic-eco-elegance-otm-lpg-895792408/detay

O değil de insan bir düşünmüyor değil bu araç ne ara geldi de ne ara ikinci el statüsüne düştü?
Eskiden Japon mu - Alman mı tartışması vardı. Şimdi herkes Honda bayilerinin araçları nasıl sattığını konuşuyor. Ben de anlamakta güçlük çekiyorum açıkçası.

ilginç fiyatlar :) bu arada kozmik mavi sadece exe de var sanıyordum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Elegance modelde de var. Hatta efe de gördüm fakat jantlar siyah olunca hiç albenisi olmadi aracın.

Aracınız
Civic FC5 2017
Son düzenleme:

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
6 ocakta civic eco exe, kırmızı koltuklu ve koyu mavimsi araç için 260bin fiyat almıştım. O zamanlar kredi oranları belli değildi 285'ten düşülmüştü fiyat. Honda Marmara'da. Adama kapora verdiğimizde 2 gün tutabilirim anca demişti (10bin için). Şimdi bakıyorum 305bin fiyat veriliyor. O zaman alınabilse 285'e rahat gidebilecek bir araçtı demek ki.

Geri