Sol dikiz aynası çatlama garanti durumu

Herkese iyi geceler arkadaşlar. Sizlere bir sorum olacaktı akşam dışarı çıktığımda yağmur yağıyordu ve arabanin içi buğulandı arka cam rezistansını açtım neyse bir süre sonra arabayı park ederken sol dikiz aynasının camının inceden çatladığını gördüm heralde rezistansın sıcaklığına ve dışarının soğuğuna dayanamayıp çatladı yoldayken hiçbirşey yoktu. Sizce garantiye girermi? Araç henüz 3 aylık ve ilk defa rezistans çalıştırdım IMG_20191021_223958.jpegIMG_20191021_223909.jpegIMG_20191021_224217.jpeg

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet girer sizin hatanız yok. Dizayn hatası, ya da malzemede kusur var. Hava sıcaklığı neydi detaylı bilgi verebilir misiniz lütfen. Geçmiş olsun, süreçten ve hangi servise gittiğinizden bizi de haberdar etmenizi rica ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkür ederim.10 derece falandı sıcaklık yağmurda yağıyordu. Birazdan servise götüreceğim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Kesinlikle kabul etmezler hatalarını kullanıcı hatası deyip para isterler garantiye girmez bana kalırsa. Merak ettim sonucu yazarsan sevinirim.

Kesinlikle kabul etmezler hatalarını kullanıcı hatası deyip para isterler garantiye girmez bana kalırsa. Merak ettim sonucu yazarsan sevinirim.
Bende anlamadım hocam nasıl ayna yapıyorlarsa artık ilk rezistans açmada çatlıyor. Malzemede kusur olduğu kesin.

Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese iyi geceler arkadaşlar. Sizlere bir sorum olacaktı akşam dışarı çıktığımda yağmur yağıyordu ve arabanin içi buğulandı arka cam rezistansını açtım neyse bir süre sonra arabayı park ederken sol dikiz aynasının camının inceden çatladığını gördüm heralde rezistansın sıcaklığına ve dışarının soğuğuna dayanamayıp çatladı yoldayken hiçbirşey yoktu. Sizce garantiye girermi? Araç henüz 3 aylık ve ilk defa rezistans çalıştırdım Ekli dosyayı görüntüle 254928Ekli dosyayı görüntüle 254929Ekli dosyayı görüntüle 254930

biri gıcıklığına yapmış gibi kardeş geçmiş olsun servis aynayı değişiyor çok bir para tutmaz ben geçen yanaşırken otoparkta siyah çıta ve aynayı kırdım 600 tl ye yaptırdım hepsini senin daha uygun tutar bununla geçmiş olsun

biri gıcıklığına yapmış gibi kardeş geçmiş olsun servis aynayı değişiyor çok bir para tutmaz ben geçen yanaşırken otoparkta siyah çıta ve aynayı kırdım 600 tl ye yaptırdım hepsini senin daha uygun tutar bununla geçmiş olsun
Arabanın içindeyken nasıl yapabilirler anlamış değilim ilk bindiğimde bisey yoktu aynaya baktığımda birden belirdi sıcaktan kırıldı bariz belli ki biri yapsa ayna komple zarar görürdü sürekli katlı duruyor park halinde sadece cama zarar vermesi mümkün değil ustada kontrol etti şimdi söyledi zaten darbe falan yok diye

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende anlamadım hocam nasıl ayna yapıyorlarsa artık ilk rezistans açmada çatlıyor. Malzemede kusur olduğu kesin.

İlk taktıkları çoğu şey kalitesiz gibi duruyor. Sileceklerde de benzer problem var 3 ayda yıpranıyor, servisten yeni takılanlar kailiteliymiş ama yani ilk taktıkları problemli .

Dün servise gidip garantiye yazdık önce kaporta bölümünde darbe olup olmadığına bakıp aracı incelediler onlarda şok oldu ama herhangibir dış darbe olmadığını söylediler. Gitmişken silecekleride gösterdim yağmur sensörünün düzensiz çalışmasını, resetledi usta sağolsun düzeldi bayağı şuan çok çok iyi eskiye göre 3-4 gün içindede sonuçlanır dedi daha bakalım hayırlısı olsun.

Geri