Sol dikiz aynası çatlama garanti durumu

Herkese iyi geceler arkadaşlar. Sizlere bir sorum olacaktı akşam dışarı çıktığımda yağmur yağıyordu ve arabanin içi buğulandı arka cam rezistansını açtım neyse bir süre sonra arabayı park ederken sol dikiz aynasının camının inceden çatladığını gördüm heralde rezistansın sıcaklığına ve dışarının soğuğuna dayanamayıp çatladı yoldayken hiçbirşey yoktu. Sizce garantiye girermi? Araç henüz 3 aylık ve ilk defa rezistans çalıştırdım IMG_20191021_223958.jpegIMG_20191021_223909.jpegIMG_20191021_224217.jpeg

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun olması mesele değilde canımı sıkan durup dururken olması bir yere çarpıp kırsam zoruma gitmez

Allah sağlık versin hocam, sağlık sektöründen birisi olarak her gün sağlıkla ilgili üzücü olaylar duyuyorum. Kafanızı takmayın böyle şeylere, değmez. Eşim de Ankara şehir hastanesinde görev yapıyor, onu almaya gitmek bile yetiyor bazen şükretmeye. Sağlığımız yerinde olsun da olur öyle ufak tefek şeyler. Sağlıklı günler dilerim :)

Allah sağlık versin hocam, sağlık sektöründen birisi olarak her gün sağlıkla ilgili üzücü olaylar duyuyorum. Kafanızı takmayın böyle şeylere, değmez. Eşim de Ankara şehir hastanesinde görev yapıyor, onu almaya gitmek bile yetiyor bazen şükretmeye. Sağlığımız yerinde olsun da olur öyle ufak tefek şeyler. Sağlıklı günler dilerim :)
Aynende öyle en başta can sağlığı. Hayırlı günler dilerim

Geri