• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Sol kapı aralığı

Katılım
26 Eyl 2015
Mesajlar
27
Tepki puanı
0
Aracınız
Merhaba Arkadaşlar,

2015 elegance araç c.tesi 1.000 km bakımına gidecek. İlk kullanmaya başladığımda özellikle yağmurlu günlerde şoför tarafındaki kapıdan rahatsız edici ses geliyordu ki halen devam ediyor. İlk kullandığımda acaba cam falan mı açık diye camları kontrol ediyordum o derece yani. Servisi aradım 1.000 km bakımına gelince bakarız dedi. Merkezlerini aradım klasik yalıtım cevabını aldım. Sonra kapıyı detaylı incelediğimde ve diğer kapıyla karşılaştırdığımda kapı kapalıyken kapı alt tarafın aynı hizada olmadığını ayrıca üst kısmında aralık olduğunu fark ettim, hatta yağmurda kapı içi kısmına resmen yağmur yağdığını gördüm. Merkezi aradım normal olduğunu bazen standart olmadığını serviste müdahale etmeden basit bir şekilde düzeltileceğini söylediler. Sizce basite alayım mı yoksa serviste ortalığı ayağa kaldırayım mı. İçimden nasıl sıfır araba veriyorsunuz deyip servisi dağıtasım geliyor ne dersiniz? Merkeze söyledim bu kadar para veriyoruz bana normal ayağı yapmayın dedim. Ne dersiniz...
 
Katılım
17 Eki 2015
Mesajlar
23
Tepki puanı
0
her zaman değil ama arasıra aynı kapıdan ses bende de var, servis sonucunu yazarsanız sevinirim..

free azat
 
Katılım
28 Tem 2015
Mesajlar
115
Tepki puanı
26
Konum
Bursa
Aracınız
Aynı sorun bendede var 2 ay oldu arabayı alalı yavas giderken pek hissetirmiyorda 150 felan gördüğümde sanki cam açıkmış gibi söför kapısından rüzgar sesi geliyor.
 
Katılım
17 Eki 2015
Mesajlar
23
Tepki puanı
0
bende ayrıca hızlı sürüşte ve bozuk yolda arka fren lambası altından da çok kötü rahatsız edici tıkırtılar geliyor.. araba 2 aylık..

free azat
 
Katılım
21 Ocak 2014
Mesajlar
3,646
Tepki puanı
20
Konum
İstanbul
Aracınız
Servise laf söyleyin kontrol etmeden araç teslim edilmez.
 
Üst