Sonradan takılan lpg de garanti durumu ne oluyor?

Arkadaşlar,gruba dün katıldım. 3 gün önce corum meroto dan 1.6 Elegance Otomatik civic aldım. 83.500 TL. Daha sonra iç Anadolu ve Karadeniz brc bölge bayii corumda olduğundan lpg takdirdim.cok güzel işçilikleri olduğunu daha önce duymuştum. Göstergeye aktarmak için role kullandılar muayene vs dahil 3000 TL. Yani araç 86.500 TL ye denk geldi.Sonradan takılan lpg ler de garanti düşüyor mu?

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6313]Ufuk201[/MENTION] Motor garantisi bitiyor, garantiniz motor hariç 3 yıla düşüyor, yanılmıyor isem BRC de 2 yıl motor garantisi veriyordu.

Ufuk201 kardeşim şu lpg yi sonradan takmayı bi anlatsana neye ne kadar verdin LPG göstergesini nereye taktılar dolum yeri simit bunları bi fotolayıp koysan da bizim gibi sonradan LPG taktıracaklar bilinçlense.

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ufuk201 kardeşim şu lpg yi sonradan takmayı bi anlatsana neye ne kadar verdin LPG göstergesini nereye taktılar dolum yeri simit bunları bi fotolayıp koysan da bizim gibi sonradan LPG taktıracaklar bilinçlense.

Fotoğrafları aticam.2500 TL lpg.250 TL kadran rölesi. 2750 TL..
200 TL muayene 2950 TL.
Corum ozencler brc bölge bayiinde takdirdim.Bu işte çok iyiler.6 saat sürdü montaj.tank simit ve bagajda yükselme yapmadı.lpg göstergesini de USB girişinin altına takdirdim.

Göstergenin fotosunu birde hız kadranınında LPG görüntüsünü atarsan çok makbule geçer

Göstergenin fotosunu birde hız kadranınında LPG görüntüsünü atarsan çok makbule geçer

Ok aticam.lpg yakıt durumu göstergesi kadran da. Araba ilk çalışınca benzin gösteriyor sonra lpg ye geçince benzin sıfıra iniyor ve aynı yerde lpg yakıt durumu çıkıyor. Ancak lpg diye filan yazmıyor.

Ufuk201 saolasın birde kadranda lpgnin nasıl göründüğünün fotosu yüklersen sevinirim

Ok yollicam.fakat şunu soleyim.benzin göstergesi ile aynı yerde.benzinden gaza geçtikten sonra benzin göstergesi sıfırlanır yerine gaz gösterir. Yani gaz da iken benzin durumunu göremezsin

Geri