Spontane gelişen bazı kapışmalar

bu bölüme spontane gelişen bazı kapışmaları yazabilirsiniz ;)

Ynt: spontane gelişen bazı kapışmalar

Pek iyi davranışlar değil ama tabi yinede zorlayınca oluyor nabalım ilk spontane olay benden olsun :)
Eve gelmeme az kalmış ışıktayım dümdüz yol en önde bekliyorum arkadaşımda var yanıma hyundai accent blue geldi işte bir bakış attı birde arkasında hafif gülümseme tamam dedim kaşınıyorsun hemen eco off vites s ye alındı kalkışta burun farkıyla aldım o zaten patiye düştü
sağ şeritte ısrarla devam ediyor 2 viteste redline girdi ondan sonra koldan 3. tıkı atıp 2 korna sesiyle uzayıp gittim son ışıklarda yine yanıma geldi ne bir bakış ne bir gülümseme hiç birşey yok bu seferde camı açıp başkan naber yaa diyince kıpkırmızı oldu bizimkisine hızlı derlerdi ama olmadı be kardeşim dedi iyi günler diyip evime geldim :)

yüzündeki keyifli gülümsemeyi tahmin edebiliyorum berk ;)

ben şuna emin oldum [glow=red,2,300]HONDA[/glow]yı gören aslan kesiliyo trafikte

[glow=red,2,300]HONDA[/glow] dan nasibini almadan evin yolunu bulamıyorlar ;)

[quote author=hakko modelistlik link=topic=160.msg1517#msg1517 date=1392066074]
yüzündeki keyifli gülümsemeyi tahmin edebiliyorum berk ;)

ben şuna emin oldum [glow=red,2,300]HONDA[/glow]yı gören aslan kesiliyo trafikte

[glow=red,2,300]HONDA[/glow] dan nasibini almadan evin yolunu bulamıyorlar ;)
[/quote]
Vallahi abi ya anlamıyorum 1 ay öncemi ne c180 yapıştı sağa geçiyorum sağa geliyo sola geçiyorum sola geliyo dedim benim benzinim full olsaydı ben seninle oynardımda şimdi 6000 7000 devirde kullanırsak babada bizi öper en iyisi sakin sakin git dedim :)
Zaten böyle insanlar yüzünden kazalar artıyor bunlar yüzünden arabayı vursam canımdan can gider ondan artık sakin sakin abi arada bir olurda hep yapınca suyu çıkıyor :)

İstanbul buluşmasında Onur kardeşimizde makaslarla gitti görmedik değil tabi :) bir ara bu yazıyı görürse cevap versin trafik canavarı :p

kerem

0
Aracınız

Bi tane de benden gelsin o zaman, dün arkadaşımın yanına gitmiştim onda da 99 passat 1.8t var. Işıkta yanaştık öyle eğlencesine kalkalım dedik ama nafile passatın turbosu ve manuel şanzumanı farkını ortaya koydu yani :) Benim araç manuel olsa belki değişebilirdi durum ama ;D bazen de makasa girince millet gaza geliyo anlamıyorum. Bi Fluance cı gazıma geldi beton mikserine papyon oluyordu ;D kendim için değil milleti düşündüğümden makasa girmemeye karar verdim artık ;D

konu konuyu açmış bizde girelim...
geçtiğimiz yaz merkez artvinden ilçesi olan hopaya doğru gidiyordum arabayı alalı 1 ay olmuş hava sıcak güneş güneş gözlükleri takılı öle kendi halinde baktım arkama bir 2011-2012 dizel jetta takıldı camlar filmli onun içinde 3 tane jöleli genç hani yol veriyorum gitmiyor hızlanıyorum azcık gene kıçımdan yapışık vaziyette geliyor tuhaf hareketler bizim buranın yolları çokta virajlıdır epey peşimden geldiler bir ara kafayı çıkarttı sollucaktı busefer bende kökledim geçemedi yoluna girdi iş inada binmişti artık uzun bir düzleme var tam oraya geldik önümdede 2 tane peşpeşe beton mikseri ben ya allah bismillah dedim verdim sinyali allah ne verdiyse tam viraja gir dim araba çıktı milimetrik kurtardım arkamdaki araç yavaşlayıp tekrar şeridine girdi zannedersem ben artık o gazla duramıyordum epey arayı açmıştım neyse çektim ilerde bir çeşme vardı güneş gözlükleri takılı aracın kaputa yaslandım baktım jöleliler geliyor ellerim bağdaştırmıştım yavaşladılar tam gözgöze geldik ben saate baktım bir ara hafif tebessüm ettim onlarda mal mal bakıp gitti.ben herzaman sakin kullanımdan yanayım neyazıkki bu civiği görenler trafikte aklınca oyun oynamaya çalışıyorlar.bunu bana aracı alırken satış temsilcisi söylemisti sakın uyma demişti bende gülmüştüm meğer doğruymuş.ışıklarda felan çok azan oldu uymamaya çalışıyorum çok sürtünen olursada elimizden geleni ardımıza koymuyoruz napalım. 8)

valla ben araci ilk aldigimda herkes üstüme üstüme sürüyordu birkaç tartisma yasadim Pejo, VW ve Fiat sürücüleri ile en sonda Bmw 3,20 ile Volvo S60 gecmistim E6 da ama rampada ise onlar beni gecti :)

devrem inşallah birgün cu civiğin turbolusunu görürüz ozaman derim ben rampada onlara 8)

poyraz

0

Selam,
kış vakti 8.9lt/100km benzin ortalamasıyla araba kullanmaktayım.
tabi bu demek değil ki, boyum çok kısa da gaz pedalına basamıyorum.
geçtiğimiz ekim kadrana 203 yazdırmışlığım var (boş yolda tek başıma)

hayatta insanın karşısına ister istemez (spontan gelişim) bazı hacivatlar çıkıyor tabi ki.
eh araba cillop olunca yanaşıp sırnaşıyorlar haliyle. bu heyecanlı tiplere uyguladığım taktik şudur;
gaza basıp aracın kıçını başını oynatmaya başladıklarında, açarım camımı, elimi göğsüme götürürken kafamı yana eğip bir gözümü kısarak "eyyvallah" derim. "kurtsun kurt".

onlar mayısa basmış muhtar gibi ne olduğunu anlamaya çalışırlarken :eek:, ben sakin sakin yoluma giderim. ;)

güvenli sürüşler dilerim.

vegoo

0

Gençler; gaza gelmeyin, anlattığınız tipler Honda kültüründen çok uzak kişiler. Kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsiniz, siz zaten arabanızın hem değerini hem de kalitesini biliyorsunuz. Bırakın öyleleri kompleksleriyle başbaşa kalsınlar.

Kazasız, belasız sakin sürüşler diliyorum.

Geri