Stepne sabitleme :) 2 tl :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1206]saitercan[/MENTION] [MENTION=1304]Akuscu[/MENTION]

Arkadaşlar bu video işinizi görür mü?

Akuscu

0
Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]
ilgin için teşekkürler ama benim sıkıntım mekanizmanın içindem kuşağı tamamen çıkardım takmayı beceremedim .duv.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@NoFeaR
ilgin için teşekkürler ama benim sıkıntım mekanizmanın içindem kuşağı tamamen çıkardım takmayı beceremedim .duv.

Hocam benim araç benzinli, kullanmadığım için bilmiyorum, bilgisi olan arkadaşlar görünce yardımcı olacaktır.

arkadaşlar spanzet teminini nerden yapabilirim bende sabitlemek istiyorum stepne yi serviste 120 tl fiyat verdiler . Bir arkadaş bilgi verirse sevinirim.

Aracınız
arkadaşlar spanzet teminini nerden yapabilirim bende sabitlemek istiyorum stepne yi serviste 120 tl fiyat verdiler . Bir arkadaş bilgi verirse sevinirim.

dışarda daha ucuza alabilirsiniz, yok illa orjinal olsun derseniz, benimki daha sıfır size uygun fiyata verebilirim :) şaka bir yana ben stepneyi çıkardım bagajdan aparatta bagajda boş boş duruyor

[MENTION=1456]balanar[/MENTION] kullanmıyorsanız ben talip olabilirim sizinkine dışarıdan alacağıma sizden alayım daha iyidir.

Aracınız
[MENTION=1456]balanar[/MENTION] kullanmıyorsanız ben talip olabilirim sizinkine dışarıdan alacağıma sizden alayım daha iyidir.

bagajda boş duruyor Allah var kullanmayı düşünmüyorum ama yinede belki nolur nolmaz diye boş boş beklesin , klasik Türk milletiyiz işte :)

Geri