Stepne sabitleme :) 2 tl :)

Bende LPG yi yeni taktırdığım bu stepne sabitleme sıkıntısı kafamı kurcalayıp duruyordu, forumu karıştırarak bu haftasonu sorunu çözdüm. Hırdavatcılarda ve benim baktığım koçtaş da yoktu bu illet, sonunda internetten buldum aldım. Mini spanzet cırcırlı kovan bağlama halatı diye aratınca arıcılıkla ilgili sitelerde çıkıyor. 3 metre kayış uzunluğu var fiyatı 3,90 TL kargo ile 10 TL ye adrese geliyor. Yanlız uçlarında kanca yok bunların, halatı bagajın üst bölümündeki delikten geçirip spanzetin diğer ucuna geçirip makarayı ileri geri sıkıyorsunuz sapasağlam sabitleniyor. halat 3 metre uzun geldi ben yaklaşık 1,5 metresini kestim onu da söylemeden geçmiyim. Yardımcı olacaksa isteyene resim yükleyebilirim.
Hocam resim atarmısın diğer ürünü koçtaşda bulamadım bari bunu alayım kafamda şekillenmesi açısından resim iyi olur birde ürün linki atarsanız yarın sipariş geçeyim teşekkürler

onancc

0
Aracınız
Hocam özelden linki mesaj gönderdim, forumda yeniyim bilemedim şimdi link falan paylaşmak yasaktır. yok değil derseniz linki burdan da gönderebilirim tekrar. resimleri akşamüstü iş çıkışı çeker akşam yüklemeye çalışırım.

kara82

0
Aracınız
arkadaşlar spanzet teminini nerden yapabilirim bende sabitlemek istiyorum stepne yi serviste 120 tl fiyat verdiler . Bir arkadaş bilgi verirse sevinirim.
O aparati 30 veya 35 liraya diyarbakir yetkili servisinden aldım. 120yi hangi servis söyledi size

onancc

0
Aracınız
Hocam ayrıca halat uzun diye keserseniz, kestiğiniz kısmın ucunu çakmakla yakıp eritin ki ordan tel tel kopup ayrılmasın, bunuda atlamadan belirteyim. :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam özelden linki mesaj gönderdim, forumda yeniyim bilemedim şimdi link falan paylaşmak yasaktır. yok değil derseniz linki burdan da gönderebilirim tekrar. resimleri akşamüstü iş çıkışı çeker akşam yüklemeye çalışırım.

hocam link paylaşabilirsiniz, faydalı da olur.

Geri