Sunroof Fitil onarımı

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Isıl işlem veya kimyasal işlem uygulandığı için öyle diyorlar. Cam ile fitil ayrı ayrı üretiliyor sonuçta.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet doğru diyorsunuz. Ama bi bmwnin bi mercedesin bile fitil lastiğini bulmak mümkün iken servisin bu cevabı bana komedi gibi geliyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
arkadaşlar sunroof fitilini neyle silmek gerek? vazelin vb.?? kapanırlen ses cıkıyor fitilten sertleşme var az biraz. ıslak mendil işe silmiştim toz çamur diye..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaşlar sunroof fitilini neyle silmek gerek? vazelin vb.?? kapanırlen ses cıkıyor fitilten sertleşme var az biraz. ıslak mendil işe silmiştim toz çamur diye..

Plastik koruyucu spreyler ile silebilirsiniz, sonax meguiars gibi markaların ürünleri olabilir.

Aracınız
Yıkamacının tabancasının tazyiğiyle yırtılan sunroof fitilini siyah renkli poliüretan mastik ile ilk günkü halinden sağlam hale getirdim. Ürün bauhaus da sista marka var ancak siyah renk bitmişti. Ben internetten temin ettim. Yalnızca yırtığın altını cımbız yardımıyla sokulacak şambrel parçasıyla besleyerek üzerine sıvı poliüretanı sıvamak en mükemmel sonuç oluyor. Böylece fitilin içi yine boş kalıp esnekliğini koruyor. Ürün resmini de paylaşacağım.IMG_2659.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri