Sunroof Fitil onarımı

Aracınız
Arkadaşlar dış ortamda kalan lastikleri vazelin, badem yağı gibi besleyiciler surmeyin. Güneşin yakici etkisi XXL Olur! Bi nevi güneş kremi gibi dusunebilirsiniz hani şu yazın bronzlaşmak için kullandiklarimiz. En iyi koruma yontemi, kuru nemi az olan kapalı bir garajda tutun imkaniniz varsa oranın yirtilma sebebi kus pisligidir kendiliginden yirtilmaz orası öyle ya da biri gelip bıçakla yirtacak. Sunroof bakimlarinizi kendiniz yapın, servise araba vermeyin, kaucuklu gres yağı ya da silikon spreyi iş görür sürekli temiz tutarsaniz arabanizi kolay kolay kozmetigine zarar gelmez. Biliyorum yıkamak kurulamak kılcal ciziklere yol açıyor ama onun çaresi çok basit ve kolay titiz arkadaşlar için güneşe ne kadar az maruz kalırsa o arabadan o kadar az ses çıkar sağından solundan. Ulkemizdeki her şey çok pahalı satıp daha iyisini alamayacagimiz için elimizdekinin kıymetini bilmeliyiz, markalar yedek parçadan. Bayiler satıştan ziyade servisten kazanırlar.

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Torpido bakım ürünü olsa da sunroof ve kapı fitilleri için şu ürün harika diyebilirim. 3 sene önce almıştım fitilleri çok güzel yumuşatıyor ayrıca uv ışınlarına karşı da koruyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende bison ile tamir etmiştim sunroof fitilini umarim sorun çıkarmaz

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de bison ile tamir etmiştim ancak ürün çekme yapmaya çatlamaya ve dökülmeye başladı. Mastik kullanan arkadaşın tamiratı oldukça mantıklı geldi bana. Tamamen döküldüğü zaman ben de ondan kullanmayı düşünüyorum.

Ben de bison ile tamir etmiştim ancak ürün çekme yapmaya çatlamaya ve dökülmeye başladı. Mastik kullanan arkadaşın tamiratı oldukça mantıklı geldi bana. Tamamen döküldüğü zaman ben de ondan kullanmayı düşünüyorum.

Bu gün kontrol ettim benimde bison ile tamir ettiğim yer catlamaya başlamış

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Fitil sorununu bende yaşadım. Az önce Mersin servisi aradım 5000 tl ye sunroof değiştirebiliriz dediler. Piyasada bulma şansımız var mı? Olmadı arkadaşın yapışkandan alıp onaracam.

Geri