Sunroof Fitil onarımı

Aracınız
Yıkamacının tabancasının tazyiğiyle yırtılan sunroof fitilini siyah renkli poliüretan mastik ile ilk günkü halinden sağlam hale getirdim. Ürün bauhaus da sista marka var ancak siyah renk bitmişti. Ben internetten temin ettim. Yalnızca yırtığın altını cımbız yardımıyla sokulacak şambrel parçasıyla besleyerek üzerine sıvı poliüretanı sıvamak en mükemmel sonuç oluyor. Böylece fitilin içi yine boş kalıp esnekliğini koruyor. Ürün resmini de paylaşacağım.Ekli dosyayı görüntüle 6675

Şerafettin bey bendeki sorun bu. Sizin kullandığınız üründen sipariş veriyorum.

Sizce ürün bu deformasyonda işe yarar mı?

Nasıl uygulamam gerekir?

IMG_20180813_113904.jpg

Aracınız
Sn. Mustii.33 maket bıçağını ıspatula gibi kullanarak ürünü deforme olan yere sıvayın. Olabildiğince düz bir şekle getirip kuramaya bırakın. Mükemmel dayanıklı orjinal bir hale gelecektir. 24 saatte tam kurur birkaç güne de orjinal fitil matlığına kavuşur. Ürün poliüretan yani orjinal fitil ile aynı malzeme olduğu için mükemmmel kaynıyor birbirine.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Resimden anlayamadığım için söyliyeyim eğer delik oluşmuşsa deliğin içine bir şambrel parçası iteleyerek sırtı deliğin dış yüzeyini kapayacak şekilde yerleştirin. Sonra üzerine bahsettiğim işlemi yapın. Fitilin içine akışkan poliüretanın gitmesini engellemiş ve tatbik etmek istediğiniz yüzeyde kalmasını sağlamış olursunuz.

Aracınız
Sn. mustii.33 tebrik ederim. Kürleştikçe 48 saat zarfında harika gözükecek ve sonrasında emin olun diğer taraflardan daha sağlam ve kalıcı oluyor. Ne güneş ne kar etki etmiyor. Fakat kozmetik için ince işçilik lazım. Bir bıçak veya maket bıçağını ıspatula gibi kullanmanızı öneririm. Tekrar üzerine istediğiniz rötuşu da yapmanıza imkan veriyor malzeme bilginiz olsun.

Geri