Sunroof Fitil onarımı

Resimden anlayamadığım için söyliyeyim eğer delik oluşmuşsa deliğin içine bir şambrel parçası iteleyerek sırtı deliğin dış yüzeyini kapayacak şekilde yerleştirin. Sonra üzerine bahsettiğim işlemi yapın. Fitilin içine akışkan poliüretanın gitmesini engellemiş ve tatbik etmek istediğiniz yüzeyde kalmasını sağlamış olursunuz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

benimde böyle bi sorun var ne yapmam lazımWhatsApp Image 2018-09-07 at 08.56.52.jpg

Arkadaşlar ben de yırtık olan fitili daha önce bison kauçuk yapıştırıcı ile yapıştırmıştım fakat yapıştırıcı solvent içerdiği için çekme yaptı ve çatladı. Daha sonra ne yapabilirim diye düşünürken würth sıvı contanın hava koşullarına karşı dayanımı çok iyi olduğundan bu kez sıvı conta ile tamir ettim. Zaten kaliteli bir ürün. Çekme falan yapmadı. Şu an işimi gördü.

Attığınız fotoya bakılırsa sizin fitilden parça kopmuş. Yapabileceğiniz şey ince bisiklet şamprelinden bir parça kesip fitilin içine kalıp vazifesi görmesi için yerleştirip üzerine dolgu yapmak olabilir.

Attığınız fotoya bakılırsa sizin fitilden parça kopmuş. Yapabileceğiniz şey ince bisiklet şamprelinden bir parça kesip fitilin içine kalıp vazifesi görmesi için yerleştirip üzerine dolgu yapmak olabilir.

Su girmesini kesermi acaba bide kapanır mı würt conta yapınca

Geri