Civic FC5 Sunroof ve cam kaldırma modülü garantiyi etkiler mi?

Modül attırsam anahtardan açma kapama için garantiyle veya servisle ilgili bi sıkıntı yasarmiyim?

Orjınalde böle bişi var mı aracta yoksa modül mu takılmıs uzun basınca camları kapattı

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Orjinalinde dugmeye uzun basinca cam ve sunrufu kapatiyor modul ek olarak dügmeye basmadan arabadan cıkınca hepsini kendi kapatıyor bide yan aynalari kapatiyor birde 15 km/s hizi gecince otomatik kapilari kitliyor.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Valla öyle, zamanın birinde internet hattını tatile çıkacağım için dondurayim dedim,iki ay için.Fatura aylık 55 liraydı.Dondurduktan sonra taahhüt kısmı ve sona erme nasıl olacak dediğimde, taahhüt iki ay sarkar o iki ayın faturası da(yani dondurdugumuz iki ay) 90 ar lira olarak ödersiniz,dediler.Faturayi neden iki kat ödüyorum ne anlamı kalıyor dondurma işleminin dediğimde,SİZ TALEP EDİYORSUNUZ ,biz öyle uyguluyoruz, demişti. ? Honda servisi de der mi siz talep ettiniz biz taktık, valla Honda da bu potansiyel var ?

Valla öyle, zamanın birinde internet hattını tatile çıkacağım için dondurayim dedim,iki ay için.Fatura aylık 55 liraydı.Dondurduktan sonra taahhüt kısmı ve sona erme nasıl olacak dediğimde, taahhüt iki ay sarkar o iki ayın faturası da(yani dondurdugumuz iki ay) 90 ar lira olarak ödersiniz,dediler.Faturayi neden iki kat ödüyorum ne anlamı kalıyor dondurma işleminin dediğimde,SİZ TALEP EDİYORSUNUZ ,biz öyle uyguluyoruz, demişti. Honda servisi de der mi siz talep ettiniz biz taktık, valla Honda da bu potansiyel var
Sadece honda değil butun markalar artık böle ...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri