Takas yapılır mı

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar aracım 1.6 eco exe 2020 model 6000 de full aksesuarlı modifiyeli. 2018 civic rs 37.000 km de buldum bi tane o da kendi aracım gibi modifiyeli takas yapmayı düşünüyorum fiyata 287 bin demişler ben üstüne para almayı düşünüyorum adamda kabul etti para vermeyi ama ne kadar isteyeceğimi tam kestiremedim o yüzden sizlerden yardım istiyorum sizce ne kadar istemem gerekiyor veya böyle bir takas yapmak mantıklı olur mu yardımcı olursanız sevinirim birde şeyi sorucaktım rs ile exe arasındaki paket olarak özellik farkı veya başka bir şey var mı birinde olup diğerinde olmayan bir şey

IMG_9380.JPG bu adamın aracı rs

608c1b71-a201-43e6-9625-b0b871ef22ea.jpg bu da benim aracım

IMG_9156.JPGIMG_9157.JPG
Bunlarda aracımda olan aksesuarlar

35 ARS 909

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam benzin olmuş 7,80 rs güzel araç ama su gibi yakar millet rs satıp eco executive almak için can atıyor sen tam tersi düşünüyorsun hayırlısı olsun

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam benzin olmuş 7,80 rs güzel araç ama su gibi yakar millet rs satıp eco executive almak için can atıyor sen tam tersi düşünüyorsun hayırlısı olsun

Evet dediğiniz çok mantıklı ben sadece aracımın performansından memnun değilim o yüzden böyle bir şey düşündüm sizlere sorma sebebimde bu mantıklı olur mu olmaz mı diye

35 ARS 909

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben 1.5 VTEC turbo kullanıyorum. Facebook grubuna da üyeyim. Şu ana kadar 1.5 satıp Eco almaya can atan hiç görmedim. Tam tersine ben dahil pek çok 1.5 kullanıcısı fazla km yapmıyorsanız 1.5 alın diye tavsiye ediyoruz. Düzgün kullanırsanız Eco daki 1.6 motor tüp yokken ne yakıyorsa 1.5 te o kadar yakar. Aracım 3 aylık 2000 km de. Gaza da korkmadan basıyorum. Yeri geldiğinde yapıştırırım affetmem. Kısacası hiç dikkat etmiyorum. Motor da yeni olmasına rağmen 9.4 l üstüne çıkmadı. Verdiği hazzın yanında kabullenilmeyecek bir tüketim değeri değil.
Takasa girin diye söylemiyorum o konuya gelecek olursak. Ben olsam elimdeki aracı 2 model altı ile takas etmezdim. İlla RS istiyorsanız 3-5 kuruş ekleyin 2020 1.5 exe plus alın bence.

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Ben 1.5 VTEC turbo kullanıyorum. Facebook grubuna da üyeyim. Şu ana kadar 1.5 satıp Eco almaya can atan hiç görmedim. Tam tersine ben dahil pek çok 1.5 kullanıcısı fazla km yapmıyorsanız 1.5 alın diye tavsiye ediyoruz. Düzgün kullanırsanız Eco daki 1.6 motor tüp yokken ne yakıyorsa 1.5 te o kadar yakar. Aracım 3 aylık 2000 km de. Gaza da korkmadan basıyorum. Yeri geldiğinde yapıştırırım affetmem. Kısacası hiç dikkat etmiyorum. Motor da yeni olmasına rağmen 9.4 l üstüne çıkmadı. Verdiği hazzın yanında kabullenilmeyecek bir tüketim değeri değil.
Takasa girin diye söylemiyorum o konuya gelecek olursak. Ben olsam elimdeki aracı 2 model altı ile takas etmezdim. İlla RS istiyorsanız 3-5 kuruş ekleyin 2020 1.5 exe plus alın bence.
Tamamen katılıyorum. Bende de 1.5 exe + var. Ekonominiz el verirse sıfırına girin derim. Turbonun verdiği haz inanın buna değer. Ha sizin ise gelirsek sıfır eco aldıysanız turbolu bile olsa ikinci elle asla değiştirmezdim. @esatgelmedi Hocam size gelince bende özellikle rampalarda epey zorluyorum ama su an daha 7.4 u geçmedi. 9 ayda 4442 kmye anca geldi aracım.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba,
aracınız 6000 km de ise demek ki çok fazla km yapmıyorsunuz. Yakıt açısından sizi üzmez mantıklı bir takas olabilir.

Donanım olarak exe ile RS aynı olması lazım.

Bakacağınız en önemli şey bakımları olsun. Turbo motor bakımlı binildikten sonra problem olacağını sanmıyorum. Tabi kullanan kişinin turbolu araç kullanmayı da bilmesi gerekir.

Hayırlısı olsun.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam bilip söylüyoruz biz atmıyoruz genele bakarsak herkes eco araçlara geçti rs den zaten yakında benzin 10 olunca bekletiniz istemesede değişir sizinde

Geri