Tanışma

Hoşbuldum gerçekten hoşbuldum sıcak bir ortam olduğunu biliyordum zaten sen böylesi geniş bir aile olduğu aklıma gelmezdi bundan yıllar evvel B612 diye bı fotoğraf filtresi vardı hatırlarım fotonun alt köşesinde b612 yazardı herkes o filtre ile fotoğraflar cekilirdi sonra uygulaması falan çıktı herkes b612 olarak görürdü o yazıyı ama benim aklıma b16a2 motor gelirdi aklıma o zamanlar ben yaşında ki abiler vteclerle i eslerle toplantı yapardı onlardan duyduğumuz kelimelerdi hafızamda uçuşan kelimeler dünyamı güzelleştirirdi darton gömlek, 1.8 benzin pompası,stage 1 2 3,vti,dohc sohc,swap o kadar çok ozenirdim ki anlamaya sadece dinlerdim nuabbbetlerini abilerden birinin vti yi vardı Japonya'dan sokiro amcamla konuştum bana parça gönderecek falan derdi genç yaşta sigara içiyoruz diye bı kızarlardı da şimdi o camiaya dahil olmak gerçekten hoş gelmiş olmak güzel bir şey
Aramıza hoş geldiniz. İlkler gerçekten unutulmuyor. Şu an 182 beygirlik FK7'ye binmeme rağmen ilk arabam 1.0 motor 59 beygirlik Daihatsu Cuore ara ara aklıma gelir hüzünlenirim. :)

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kendi aracım olarak ilk aracım ayaklarım pedala yetmezken babamın 93 model kartalı vardı beyaz FM transmitter diye bı dalga vardı çakmaklığa taktın mı Pioneer teyip gibi işlem görürdü o zamanlar sonra kartalimiz uçmaya çalışırken kanadı kırılmıştı bir akşam kapının önüne geldiğinde önü düz değil üçgen olmuştu sonra onun yerine 86 model spring almıştık o zamanın parasıyla 500 tepeye almıştı babam sonra bı anda 2007 model sedan 206 içinde buldum kendimi 1.4 comfort 70 beygir düz yolda arkadan itleseler yine de 150 yi gecmezdi sonra babam baktı araç iş görmüyor gittik 90lık 1.8 yüksek tavan Ford transit connecte geçmiştik gencecik adamdın ama kocaman arabayla geziyordum ne park etmeye yer bulurdum ne dağ bayır hariç başka yere gezmeye giderdim velhasılı sonunda kendime bir araba almaya ikna ettim baba beyi. Arabayı satıp i es bakmaya başladık onlardan uçuşa geçmiş babam sağ olsun 2000 model arabaya 60 65 milyar vereceğine biraz daha didinelim de 2006 alalım VTECleri gösterdiktwn sonra beğendi haliyle borç harç bı şekilde ulaştım hayalime Bundan önce eşeğe bimiyormusuz
Hoşgeldin hocam; ilk araba için bence çok iyi benim ilk araba Ford Ka dı komple boyalı ama hiç unutamadım her kamyon geçisimde o sallantiyi,boşa attığında stop etmesini :)

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@YusufD. Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun.

Geri