Tekleme sorunu

Hava filtresi yeni değiştiğimdede yapıyordu şimfi ben ilk olarak gaz ayarımı yaptırayım yada bujileri mi veya bobinlrremi baktırayım

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hava filtresi yeni değiştiğimdede yapıyordu şimfi ben ilk olarak gaz ayarımı yaptırayım yada bujileri mi veya bobinlrremi baktırayım

En ucuzu lpg ayarı :) Önce ayar ile şansınızı deneyin, mümkünse yol ayarı yaptırın araç hareket halindeyken yapılıyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yol ayarını ilk defa duydum o nasıl oluyor kim yapıyor bunu lpg ci mi

Düzgün bir lpgci bulursanız yapabilir, olayın özeti şu şekilde hareket halindeyken aracı bilgisyara bağlıyor aracın çekiş durumuna göre rampa veya düz yol bu değerlere göre optimum ayarı yapıyor.

Aracınız
Hocam benzinde yapıyorum aynı şeyi bunu netleştirelim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
[MENTION=5977]melih54[/MENTION] benzinde de yapıyorsa ya bobinden yada subab ayarindan

eros

0
Hocam sizin sistem yeni olduğu için sadece arıza lambası yakıyor diye regulator yada enjekyore bakmaya gerek yok benim de bildiğim geçiş sıcaklığıyla oynandığında bu tarz sorunların baş göstereceği siz sıcaklık ayarını duzeltir. Ama hiç bir brc servisi bu tekrardan yanacak diye size bunu kabul ettiremez sorunu çözmek durumunda
30 derece yaptırdım yine geldi.Izmir de staroto gaz brc bayii ne gittim montaj bağlantı hatası var dediler.Enerjiyi direk bobinden almışlar oem baglanti yapılmamış.Oem yapmak için 100_150 tl işçilik istediler.Bende karabaglardaki ege. Bölge bayisine gittim.Bağlantıyı düzeltip sinyali silip ayar yaptılar.Sibop ayarı yapılması gerekiyor dediler.Sibop ayarına giderken lpg aldım motor arıza sinyali yine geldi.Neyse Sibop ayarı yaptırdım 125tl ye.Starotogaza gittim sinyali silip ayar yaptılar sıcaklığı da 37 derece yaptı.Kutahyaya yola çıktım 120km yaptık sinyal gelmedi.lpg aldım yolda sinyal geldi tekrar sinir oldum valla.Arabadan soğudum.Brc ye Yine gittigimde bakalım daha ne bahane uretecekler?Şaştım valla

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Deneye yanıtla bir ayar tutturacaklar arıza ışığı fakir karışımdan mi yanıyor önemli olan arıza isigini neden yaktigi

Geri