Trafik kazası yardım.

Şimdi gittim tekrar yüzyüze konuştum servisle. Bu servis exper raporumuz. Onlarin gördükleri herşeyi değişim Fiyatı olarak yazmaları gerekiyormus. AMa yine de görünen o ki sadece 6200 tl lik kablo demeti hariç diğerleri yine değişecek gibi duruyor. Hava yastığı sensoru açmaması normalmiş çünkü yeteri şiddete ulaşmamış. Arabanın ariza uyarısı vermeme sebebi ise o bölgelerde herhangibir ariza sensoru olmamasiymis. Gelişmelerden haberdar edeceğim.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Su deposu deljnmis.su pompası kırılmış. Sağ var çatlamış maalesef
bu arabada en fazla 5000 tl hasar var bence. silecek su deposu parçalanmış mı? su pompası ne alaka ? sağ far göründüğü kadarı ile sağlam. bence sadece ön tampon değişecek , artı olarak sis farı falan belki. bir iki küçük parça. 22000 tl nedir?

Geçmiş olsun. O tamponu bile eski haline döndürebilecek ustalar var . çok para istemişler her şeye . tamamen soygun . illa servis mi olacak tamir eden. Düzgün bir başka yere yaptırılabilir. Sonuçta satarken 22 bin hasar kaydı çok fazla bu kaza için değeri baya düşer arabanın. Fikrim bu.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Haklisiniz belki sanayide 5000 civarına bu iş biter ama içimin rahat etmesi ve hatta ileri-de alan kişinin içinin rahat etmesi için servisi tercih ederim. Mesela dışarıda farı değiştirmezler, ama ileride su alırsa ki alacağı kesin, var değişmesi gerekecek, mesela tampon sacini düzeltecekler dışarıda ama bir daha kaza olursa aynı sağlamlıkta olmayacak, koruma görevini yapamayacak.. gibi gibi..
Geçmiş olsun. O tamponu bile eski haline döndürebilecek ustalar var . çok para istemişler her şeye . tamamen soygun . illa servis mi olacak tamir eden. Düzgün bir başka yere yaptırılabilir. Sonuçta satarken 22 bin hasar kaydı çok fazla bu kaza için değeri baya düşer arabanın. Fikrim bu.

Aşırı bir hasar kaydı alan kişi daha da kuşkuya düşebilir. Ancak önemli olan sizin içinizin rahat etmesi .kablo olaylarını değişmesi biraz kafa karıştırıcı ama yani kaskp var diye her şeyi değişip para almaya çalışıyorlar . hakkınızda hayırlısı olsun .tekrar geçmiş olsun

Kablo demeti değişmeyecek görünen. Teşekkür ederim.ama hasar kaydı sorgulamada degisen hersey yazıyor.
Aşırı bir hasar kaydı alan kişi daha da kuşkuya düşebilir. Ancak önemli olan sizin içinizin rahat etmesi .kablo olaylarını değişmesi biraz kafa karıştırıcı ama yani kaskp var diye her şeyi değişip para almaya çalışıyorlar . hakkınızda hayırlısı olsun .tekrar geçmiş olsun

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ayhan41 Geçmiş olsun, tercih sizin ama bu hasar için gözükecek yüksek hasar kaydı ileride canınızı sıkabilir.

Aracınız
Civic FC5 2016
Geçmiş olsun. Kaza anında sensörün görevi sadece araç bir şeye vurdu sinyalini göndermektir. Bunun dışında şiddet ölçen başka bir sensör daha bulunur. Sensör eğer araç darbeyi alınca şiddetli olduğunu düşünür ise airbagları kimyasalla doldurur ve açar. Onun dışında airbag açılmaz. Bu nedenle her iki sensörde ya da tek bir sensörde de sıkıntı olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2019
251643

Burnum 10 cm dışarıda ve duruyorken otobüs jantını takıp parçaladı. otobüste sadece sağ ön çamurlukta çay bardağı ağzı kadar ufak göçük var ve polis tamamen benim kusurlu olduğum hakkında rapor tuttu. Çünkü aradan geliyorum.29.422,34 lira hasar çıkardı servis. Airbag sensörü ile ilgili sensör kilitlemiş onun için değişecek dendi bende açılmadan nasıl kilitledi arabanın airbagleri mi bozuk dediğimde tatmin edici cevap alamadım ve Honda genel merkeze airbagler çalışmıyor diye şikayette bulunacağımı söyledim. Çünkü 2019 model araç bu? Kaskom var ve dışarda orijinal parçalarla 12000 fiyat verildi. Yanda yolcu olmamasına rağmen emniyet kemeri boşalmasına (belt assy) 2330 lira sürücü kısmına 2670 lira yazmışlar. 251644

Volkoo

0
Çok ama çok geCmiş olsun üstüne düşüp nedeni.ni arastrn pasif kalmayın ayrıca araç ta bu kadar masraf lık bi görüntü Yok bakınca. Tabi burdan görülen o demek ki

Geri