Trafikte çarpıp kaçtılar

neasy

0
Aracınız
Merhaba dostlar
Dün akşam Maltepe de ara sokağa girdiğimde gelen bir araç vardı. Sağlı sollu park edildiği için sağa çektim yol verdim. Sokağa girdiğimde araç duruyordu. Selektör yaptım ya gel ya ben geleyim diye. Aniden kalkış yaparak üstüme geldi. Sağa kaçabildiğim kadar kaçtım ama sol ön tekerden ve kapıdan vurdu ve hemen kaçtı. İnip hemen arkasından baktım ama plaka vs alamadım. Yandaki sitelerde kamera var ama plaka tam okunamıyor. A101in önünden döndü kaçtı. Tek umudum oranın kamerasının plaka okuması. Aracı altunizade ayışığına çektirdim.
Olay anında hemen polisi aradım. Ekip telefonla döndü. Gelirsem kaskon bozulur. Süreç değişti. 24 nisanda mahkemeye başvurun. Kaskonuzun avukatları o aracı bulur dedi. Yapmam gerekenleri söyledi. Aracın lastiğinden vurduğu için çamurlukta bir şey yok ama rot kırmış sanırım. Hareket edemedim. Başına böyle bir şey gelen var mıdır? Süreç nasıldır? Mahkeme vs. Süreci sonuçlanmadan aracım tamir edilir mi? Teşekkür ederim şimdiden. IMG_20190422_212321.jpegIMG_20190422_212315.jpeg

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Öncelikle geçmiş olsun. Araç kameralarinin arac herhangi bir darbe aldığında ve sarsıldığında 5 10 sn kadar kayit alan ve darbeye sebep olan arac ya da kisiyi goruntuleyen modelleri var bildigim kadariyla. Arastirirsaniz daha faydali olabilir.

Öncelikle geçmiş olsun. Araç kameralarinin arac herhangi bir darbe aldığında ve sarıldığında 5 10 sn kadar kayit alan ve darbeye sebep olan arac ya da kisiyi goruntuleyen modelleri var bildigim kadariyla. Arastirirsaniz daha faydali olabilir.

Hocam dediğiniz G sensörlü uzunca araştırma yaptım alınabilecek kamerayı aldım uyku modu türkçe menü park modu fotoğraf çekme döngüsel kayıt yani benim dediğim kontakdan çakmaklığı ayırıp direk aküden alırsak aküyü her bitirir hiç ummadığın anda marş yapamazsınız forumdada bi kaç arkadaşın başına gelmiş yolda kalmışlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Enerjiyi aküden almayacak. Kendi şarjlı bataryaya sahip olan ve yalnızca park halindeyken sarsıntı olduğunda kısa süreli devreye girip kayıt alan sonra tekrar uyku moduna geçip bataryadanda tasarruf eden bir modeli olsa gerek.

Enerjiyi aküden almayacak. Kendi şarjlı bataryaya sahip olan ve yalnızca park halindeyken sarsıntı olduğunda kısa süreli devreye girip kayıt alan sonra tekrar uyku moduna geçip bataryadanda tasarruf eden bir modeli olsa gerek.

Hocam öyle bi kamera yok işte sorun orda powerbank falan takıp o şekildede idare etmek aklıma geldide ürün garantiden çıkıyor 5 volt üstü akım diyor cihazı bir süre sonra yakıyor ve garantiden çıkıyor birde gündüz batarya ile idare ettik diyelim gece sokak lambası ışık görmeyen bir yere park ettik diyelim , gece görüşlü kamera falan hikaye yani çekmiyor netlik yok bildiğin karanlık odada insan gözü gibi görmüyor hiç bişey

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri