TuvTürk muayene

9 Eylül'e randevu aldım hgs borcu vardı onu ödedim sistem randevu verdi hayırlısı artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dnzkrt

0
Hocam bu ön cam filminde polisle bir sorun yaşadınız mı bende yaptırmak istiyorum da

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
On cam filmi yeni cikan kanunda kesinlikle yasak. Sorun yasama ihtimalin yuksek. Cam filmlerini artik hafif kusur yazmiyorlar. On camda cizik seklinde catlak varsa cami degistirtiyorlar. Muayeneden gecmiyor. Ayrica lpg nin alttan gecen borularinda plastik siyah izolasyonlari cikartiyorlar. Egzosu izole ettiriyorlar. Muayeneden gecirmiyorlar. Plaka orijinal olacak. Benim basimdan gecenleri aktardim arkadaslar.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
On cam filmi yeni cikan kanunda kesinlikle yasak. Sorun yasama ihtimalin yuksek. Cam filmlerini artik hafif kusur yazmiyorlar. On camda cizik seklinde catlak varsa cami degistirtiyorlar. Muayeneden gecmiyor. Ayrica lpg nin alttan gecen borularinda plastik siyah izolasyonlari cikartiyorlar. Egzosu izole ettiriyorlar. Muayeneden gecirmiyorlar. Plaka orijinal olacak. Benim basimdan gecenleri aktardim arkadaslar.

Hocam lpg konusunu anlamadım honda serviste takıldı yapılmışmıdır muayene geliyor benimde bir kaç aya anlamadım orayı?

Hocam lpg konusunu anlamadım honda serviste takıldı yapılmışmıdır muayene geliyor benimde bir kaç aya anlamadım orayı?

Ben lpg yi 2 sene once taktirdim muayeneden gecmisti. Ayni tuvturk muayene istasyonu mevzuat degisti diye butun lpglileri geri gonderiyordu. Benide muayeneden gecirmediler. Sebep su: motor kismindan arkaya uzanan alttan gecen lpg borularinin uzeri siyah plastik spiral ile kapli olanlarin sokulmesini istiyorlar. Egzozun ise etrafini kaporta tarafini beyaz yanmaz metal ile kaplatiyorlar .

Geri