Ufak çaplı kaza

Aracınız
Herkese hayirli aksamlar.
bugun park halinde cikarken kor noktada sag kapiyi duvara carptim.

20160415_183210.jpg

20160415_183725.jpg

Bu konuyla ilgili bilen arkadaslarin yardimina ihtiyacim var. Simdi aracin kaskosu var zaten daha 3 aylik arac. Bunu kaskodan servistemi yaptirayik yoksa disarda ozel servistemi yaptirmak mantikli. Yetkili servis asiri derecede faturayi yuksek cikartir diyorlar kapi degisimi sartmis. Islemle duzeltilmez diyorlar. Kaskodan yaptirsam deger kaybi icin kaskodan ucret alabilirmiyim acaba yardimlarinizi bekliyorum.

Trust

0
Aracınız
Resim görülmüyor!

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2445]semih39[/MENTION] Geçmiş olsun, kasko ile serviste yaptırır iseniz servis bu kapıyı kesin değiştirir.Sanayi de gerçekten düzgün bir usta ancak düzeltebilir, resimde gördüğüm kadarıyla gerçekten düzeltilmesi zor gözüküyor.Kendinden emin yapabilecek usta bulamazsanız servise verin gitsin derim.
Kasko kendi hatanızla yapmış olduğunuz kazanın değer kaybını ödemez.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Resim görülmüyor!

İsmail hocam tapatalk bu ara resimlerde sıkıntı çıkartıyor, resim eklendikten sonra gözükmesi için biraz süre geçmesi gerekiyor :)

Trust

0
Aracınız
İsmail hocam tapatalk bu ara resimlerde sıkıntı çıkartıyor, resim eklendikten sonra gözükmesi için biraz süre geçmesi gerekiyor :)
Demekki Tapatalk in ısınmasını bekleyeceğiz her güncellemede birşey de hata yapıyorlar.
Resmi gördüm zor ama olmayacak birşey değil 3 aylık bir araba için tüm sınırları zorlar gerekir ise düzeltir hafif belli bile olsa boyatmak yerine o şekilde kullanır idim. Servis uğraşmaz değişir o kısmı.

Aracınız
dısarda şu mini onarım yapan yerler var boyasız gocuk düzeltme diye geçiyor acaba onlar halledebilir mi lokal boya olsun sıkıntı değil. servis sıkıntım yüksek mebla çıkartması en az 5-7 bın tl arası kaskoya yansır dıye tahmin ediyorum. buda satarkan sıkıntı yaratır kapı içinde menteşelerde hiç sıkıntı yok.ama dış çizgi ustunde olduğu için bi ustaya gosterdım düzeltme zor dıyor çıkma kapı alıp takabılırsınde dedıler alternatıf olarak.

Aracınız
Demekki Tapatalk in ısınmasını bekleyeceğiz her güncellemede birşey de hata yapıyorlar.
Resmi gördüm zor ama olmayacak birşey değil 3 aylık bir araba için tüm sınırları zorlar gerekir ise düzeltir hafif belli bile olsa boyatmak yerine o şekilde kullanır idim. Servis uğraşmaz değişir o kısmı.

hafif belli olması önemli değil benim için orjinallık bozulmasın istiyorum boyatma taraftarı değil hafif bi boya kalkması var bi noktada rutuş yapılır ona diye tahmın ediyorum ama servis 2 -3 bin tl hasar kaydı çıkartırsa kapı ıcın servıste değişim yaptırayım dıyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
dısarda şu mini onarım yapan yerler var boyasız gocuk düzeltme diye geçiyor acaba onlar halledebilir mi lokal boya olsun sıkıntı değil. servis sıkıntım yüksek mebla çıkartması en az 5-7 bın tl arası kaskoya yansır dıye tahmin ediyorum. buda satarkan sıkıntı yaratır kapı içinde menteşelerde hiç sıkıntı yok.ama dış çizgi ustunde olduğu için bi ustaya gosterdım düzeltme zor dıyor çıkma kapı alıp takabılırsınde dedıler alternatıf olarak.

Hocam boyasız göçük düzeltme ile düzelme ihtimali çok daha az, servis rakamı 5 bini bulmaz fiyat almanızda fayda var.

Trust

0
Aracınız
hafif belli olması önemli değil benim için orjinallık bozulmasın istiyorum boyatma taraftarı değil hafif bi boya kalkması var bi noktada rutuş yapılır ona diye tahmın ediyorum ama servis 2 -3 bin tl hasar kaydı çıkartırsa kapı ıcın servıste değişim yaptırayım dıyorum.
2 bin en yüksek olan rakam fazlası serviste çıkmaz. Ondan daha önemlisi orjinal lik düzeltme yoluna gidin bazı göçük tamircileri kendini aşmış durumda bence orası düzelir ama bi kaç iz kalır ona da nazarlık dersiniz olur biter.

Aracınız
Hocam boyasız göçük düzeltme ile düzelme ihtimali çok daha az, servis rakamı 5 bini bulmaz fiyat almanızda fayda var.

sadece kapı saçı değişcek zaten kilitte camda fitillerde hiç bi sorun yok boş bi kapı gelcek oraya benımde tahmınım o yönde ama servise soktukmu fıyat biliyorsunuz hep şişiriliyor.

Geri