Universal Teypler hakkında tavsiyelerinize ihtiyacım var Beyler

lmertl

0
Aracınız
[MENTION=4395]Policeman[/MENTION] Çılgın bir projeyle karşımıza çıkacaksın yani ben olsam hiç kaplama işine girmezdim senin renk efsane çünkü bir de ruhsats fln işleteceksin zor iş benim gözüm kesmiyor ama kaplatsaydım kırmızıya kaplatırdım internette o şekilde olanları da var :)
Civic ruhunda var tüm araç sahipleri gözü gibi bakıyor ve imkan yettikçe para harcıyor araçlarına bu hoşuma gidiyor.
Bu arada android navigasyona montajla 1350TL dedi :/ [MENTION=4170]Şerif[/MENTION] inceledim hakikaten tam benlik bir şey yapmışlar onu da 3200TL gibi bir fiyatla sunmuşlar çok yüksek
1500TL fln olsa ses sistemimi işimi erteleyip alabilirdim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=4464]lmertl[/MENTION] facebookta gördüm fd6 için takmış. Kasasını değiştirip fb7 ye göre de uygulanabilir. Yada satan kişide direk fb7 içinde vardır. Benimde Çin'den almak istediğim böyle birşeydi. 10" gayet güzel bir ekran performansı ve dokunmatik kalitesi varmış sordum adama. İzmir'de bir dükkan satıyormuş fiyatı 2 bin tl miş. CarPlay özelliğini de destekliyor olabilir. Ama bundan tam emin değilim. Olmasa bile belki WiFi ile cihaza yükleyip o şekilde de yapılabilir diye düşünüyorum.
45b699770b4785d6347eec014559e92e.jpg
2e33104061120f96397fccb474721583.jpg

lmertl

0
Aracınız
[MENTION=4395]Policeman[/MENTION] çok güzelmiş ama uğraştırır ben aradım bulamadım :(
yarın sistemi oluşturacağım toparladım yavaştan,inşallah akşamına da fotoğrafları atarım buradan

Aracınız
navigasyon.jpg

vergisi kaç lira olur bilmem ama güzel cihaza benziyor. yurtdışından riske girilir mi o da ayrı konu.

lmertl

0
Aracınız
[MENTION=3900]xanthus[/MENTION] bravo sana bulmuşsun
Hakikaten arabada o kısma bakınca böyle bir ekran canlanıyordu gözümde çerçeve kısmı yok denecek kadar az
Ben şimdilik öylesine ortalama bir multimedya takacağm ses sistemim için.
Mağazalar Türkiye'ye getirtirlerse 2000-2500TL arasında satar bunları.Bende yurtdışından alışveriş yapmadım öncesinde yoksa risk alınabilir 1400TL ye fln denk geliyor ki burada kıytırık cihazlara bu para isteniyor

Aracınız
[MENTION=4464]lmertl[/MENTION] bekliyorum. Şimdiden kolay gelsin inşallah güzel bir işçilik ve sistem olur
[MENTION=3900]xanthus[/MENTION] bende o riske girmeye tereddüt ettiğimden dolayı almamıştım. Bu tarz kullanışlı ürünler Türkiye'de çok az var ve zor bulunuyor. Ve fiyatları da baya bir tuzlu oluyor

lmertl

0
Aracınız
[MENTION=4395]Policeman[/MENTION] tabiki atarım hem yapılışını hem ürünleri. arkadaşlara da bir fikir vermiş oluruz böylece.
İnş bende öyle umuyorum sağlam bir bass ses duymak istiyorum artık [MENTION=3900]xanthus[/MENTION] linkini atabilirmisin arkadaşım dubai'ye gidecek belki orda buldurabilirim

Geri