usb den mp3 dinleme

Aynı sorunu bende yaşadım.
Usb formatını FAT32 yaptıktan sonra sorun kalmadı.

Şuan yaşadığım sorun, Arabayı çalıştırdığımda sürekli ilk şarkıdan başması kaldığı yerden devam etmiyor.
Menüde ayarı varsa bulamadım. Kitapçığıda biraz kurcaladım yine yok.
Sevdiğim şarkıdan nefret eder oldum :)

Aracınız
ben de usb den dinliyorum sorun yok.
bi defa başka bi flash diskimi taktım onda uyarı verdi, tam hatırlamıyorum şu anda ama, çıkarıp bi daha taktım sorun kalmadı. hatta mp4 formatı olanları bile araba dururken çalıyor. hareket halinde video oynatamıyorum onun da ayarı varmış yapıcam bakalım.

ANGANS

0
Aracınız
USB bellekleri bilgisayara takıp biçimlendirin. Biçimlendirme sırasında formayı NTFS yapın sorun kalmaz

werxi

0
Fc5 elegans var bende flash bellegi bazen gormuyor desteklemiyor diyor bazende sorunsuz calisiyor sikinti flash bellektemi cozemedim

Fc5 elegans var bende flash bellegi bazen gormuyor desteklemiyor diyor bazende sorunsuz calisiyor sikinti flash bellektemi cozemedim

Fc5 Execute donanımda aynı sorun bendede var bazen okuyor bazen okumuyor.
Fat32 formatı hariç usb lerin hiç birini tanımıyor.
Ve en kötüsü her kontağı açıp kapattığımda ilk şarkıya dönüyor kaldığı yerden devam etmiyor. ;(
Yok mu çözümünü bilen acaba.

kaya10

0
Öncelikle forumda yazan herkese teşekkür ederim.cok faydali bir platform burasi.yeni bir Honda sahibi olarak dayanışmaniza hayran kaldim.2018 exe aracimda bende yaşamıştım bu sorunu.hatta servise sordum 1000km bakımında gelince bakalım.usb girişinde sorun olabilir dediler.bende burda okuduklarim kadariyla tekrar denedim.usb yi FAT32 ile biçimlendirdim oldu valla.hatta arkadaşın biri aracı her stop edip calistirinca usb ilk parçaya dönüyor.kaldığı şarkıdan devam etmiyor demiş ama bende öyle bir sorun olmuyor çok şükür.çalan şarkı aynen devam ediyor.belki usb dende olabilir ama benim usb de çok kaliteli bişey değil yani.16gb sandisk şu kırmızı plastik olanlardan.BİM de de vardi bir ara.Artik yolda rastladığım tüm Hondalara selektör yapıp selam veriyorum :))

Geri