Vibe Optisound 8 Active.+ Pionner bypass + Ön kamera

Aracınız
Arkadaşlar selamlar İzmir'de ses sistemi montajı yapan bizim araçlardan anlayan temiz işçiliğe sahip ustaları tanıyan bilen varsa bana önerebilirmisiniz
[MENTION=291]sirua35[/MENTION]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Power oto. Çiğli de. Ben oraya montaj yaptırdım. İşlerinde iyiler

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Peki bu iş bizi sıkıntıya sokarmı garanti açısından Bilgin varmı hocam

Garanti bakımından servis için herşey sorun. Ses sistemi takarsınız elektriksel bişey olduğunda servis hemen buna bağlar olayı. Tabi siz ses sisteminden olmadığını ispatlayabilirseniz....

Aracınız
Garanti bakımından servis için herşey sorun. Ses sistemi takarsınız elektriksel bişey olduğunda servis hemen buna bağlar olayı. Tabi siz ses sisteminden olmadığını ispatlayabilirseniz....

servise sordum sadece montaj 400 lira diyor kablolar benden bu arada.adamlar elektrik elektronik te burnundan kıl aldırmıyorlar

Aracınız
servise sordum sadece montaj 400 lira diyor kablolar benden bu arada.adamlar elektrik elektronik te burnundan kıl aldırmıyorlar

Ben servise gitmediğim için sorun yok. Ama yine yarın öbürgün bişey olduğu zaman yine ses sistemine bahane bulmayacakları kesin değil... 400 TL ye de power kadar iyi bir şekilde montaj yapabileceklerini düşünmüyorum. Ses sistemini ses sistemi ile uğraşan kişiler yapmalı. Elektirik çiler değil....

Aracınız
merhabalar aranıza yeni katıldım aracım fb7 smart modeli. Ancak multimedya sistemini henüz çözebilmiş değilim yardımlarınızı bekliyorum.

Aracınız
merhabalar aranıza yeni katıldım aracım fb7 smart modeli. Ancak multimedya sistemini henüz çözebilmiş değilim yardımlarınızı bekliyorum.
Hayırlı olsun öncelikle. Aracınızda pioneer sph-da100 varsa yapabileceğiniz en iyi şey avh serisi veya başka teyp ile değiştirmektir. Eğer işimi görsün diyorsanız da yine yapabileceğiniz en iyi şey bir tane ipod classic almak. Gerisi boş :)

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hayırlı olsun öncelikle. Aracınızda pioneer sph-da100 varsa yapabileceğiniz en iyi şey avh serisi veya başka teyp ile değiştirmektir. Eğer işimi görsün diyorsanız da yine yapabileceğiniz en iyi şey bir tane ipod classic almak. Gerisi boş :)

Teşekkür ederim. Burda sizin cihazı aktif kullandığınızı gördüğümde sevinmiştim aslında. Ama siz bile değiştirmemi tavsiye ediyorsanız anlaşılan bu cihazı aktif kullanamayacağım.

Aracınız
Teşekkür ederim. Burda sizin cihazı aktif kullandığınızı gördüğümde sevinmiştim aslında. Ama siz bile değiştirmemi tavsiye ediyorsanız anlaşılan bu cihazı aktif kullanamayacağım.
Kullanırsınız ama sabır lazım. Birde her seferinde tak çıkar telefonu pek mantıklı değil. Tabiiki sizin tercihiniz...

Aracınız
Kullanırsınız ama sabır lazım. Birde her seferinde tak çıkar telefonu pek mantıklı değil. Tabiiki sizin tercihiniz...

Keşke şuan tek sıkıntım telefonu tak çıkar olsa. Ben telefonu taktım cihaza ama cihazın telefonu görmesini bile bir türlü sağlayamadım. Cihazın tüm kullanım kılavuzları mevcut sonuna kadar okudum ancak yinede başaramadım. Acaba yazılımla ilgili bir sıkıntıdan kaynaklanıyor olabilir mi? Yani bu sorun yazılımın güncel olmasından kaynaklanıyor olabilir mi?

Geri