Vibe Optisound 8 Active.+ Pionner bypass + Ön kamera

Aynen öyle abi. Ama bu stick sistemi tak çıkar olayını ortadan kaldırıyor. Tak çıkar yok. Arliberator videosunu koyduğumda incelersiniz.

Yakında...

Birde şu programın güncelini bulabilsem. Atmadığım mail, yazmadığım yazı kalmadı sağa sola. Yok. Bulamıyorum...
Hocam naptın bu stick konusunu var mı bi gelişme. Bi de bunun normal mavilere takılan şeklini bulma şansımız yok mu. Pioneer in isletim sistemi farklı tabi bizimkilerden dimi. (Bilgisayar işlerinden hic anlamam da saçmaladıysam alttan al olur mu )

Aracınız
Hocam naptın bu stick konusunu var mı bi gelişme. Bi de bunun normal mavilere takılan şeklini bulma şansımız yok mu. Pioneer in isletim sistemi farklı tabi bizimkilerden dimi. (Bilgisayar işlerinden hic anlamam da saçmaladıysam alttan al olur mu )
Estağfurullah abi stick çalışma mantığı basit abi HDMI girişi olan, hdmi dan görüntü alan herşeye bağlanır stickler. Android stick sadece görüntü üretiyor. Aynı uydu alıcı gibi diyelim. Neye başlarsan çalışır. Pioneer için önemli olan adroid stick 'e arliberator kurmak. O programı kurunca ekran üzerinden kontrol edebiliyoruz bluetooth lu Android stick ' i

Uykulu kafa ile bu kadar oldu abi

LG-D802TR cihazımdan gönderildi

Aracınız
Araç ses sisteminde sağlam değişikliğe gideceğim.
Aklımdaki ler ;

Vibe blackdeath cbr 12 aktif subwoofer.
Vibe blackdeath 6c- iki set ön arkalara olacak.

Yanlız 4 adet 140w rms olan blackdeath ları ne ile besleyeceğim o muamma. Pazartesi günü büyük ihtimalle hallederim. En olmadı salı gününe kayar. Var mı amfi tavsiyesi olan? 4 Ohm da 4*140w rms besleyecek.

Kapılara da izolasyon yaptırabilirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=291]sirua35[/MENTION] Can kafalıklara ekran düşünüyor musun?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

ferhat

0
Aracınız
Konu eski ama gözüme takıldı bu resimlerde görünen orta bölmedeki civic yazılı pedi nereden bulabiliriz

Aracınız
Arkadaşlar selamlar İzmir'de ses sistemi montajı yapan bizim araçlardan anlayan temiz işçiliğe sahip ustaları tanıyan bilen varsa bana önerebilirmisiniz
[MENTION=291]sirua35[/MENTION]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri