Vogtland 4 cm spor yay test

Aracınız
[MENTION=291]sirua35[/MENTION]

Maşşallah aracınıza! Gerçekten duruşu için şu işe girilir :) Böyle resimlerini görünce de istiyorum yaptırmak ama bir bakalım şunları bir gönderelim de sonrasını tekrar düşüneceğim.
Teşekkür ederim. Sağolun. Cidden duruşu için bile girilir. Önceden aracın arka tarafı hoşuma gitmiyordu. Şimdi bayılıyorum... Bakış açısını değiştiriyor çok. Ayrıca yol tutuşu ve uzun yol konforu bariz şekilde artıyor. Araba uzun yolda yaylanıyor sanki. Tavsiye ederim. Öyle hoplatma falan da yok...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
xtreme tunningden sipariş verdiğim yaylar en başta yok kalmadı dense de gün sonunda son bir adet elimizde varmış denerek gönderildi ve bugün bana ulaştı.. Merak ettiğim yaylarda hafif çizikler var gibi bir de 4 yayın da aynı noktalarında böyle bir kesik var gibi üretimi mi böyle yoksa bana gelen hatalı, kullanılmış ürün vs mi ? Yayı almış incelemiş arkadaşlar bilgi verebilirse sevinirim henüz onay vermedim ve satıcıya geçmedi para sizlerin yorumlarınıza göre hareket edeceğim...Ekli dosyayı görüntüle 3227 Ekli dosyayı görüntüle 3228Ekli dosyayı görüntüle 3229Ekli dosyayı görüntüle 3230

Yaylarım bugün geldi, bende de aynı yerde çizikler var, yayın demirinde değil boyada sıyrılma var.

Aracınız
Yaklaşık 2 hafta oldu taktıralı, bunca zaman boş yere leylek gibi arabaya binmişim onu anladım. Uzun yolda da, şehir içinde de araba bir başka oldu, ne savurma var, ne zıplama. arabaya 5 kişi bindik, bagaj dopdoluydu, yine de sürtme olmadı. Yüksek hızlarda çok daha güzel oluyor. Ne yapın edin, taktırın arabanıza.

Aracınız
Yaklaşık 2 hafta oldu taktıralı, bunca zaman boş yere leylek gibi arabaya binmişim onu anladım. Uzun yolda da, şehir içinde de araba bir başka oldu, ne savurma var, ne zıplama. arabaya 5 kişi bindik, bagaj dopdoluydu, yine de sürtme olmadı. Yüksek hızlarda çok daha güzel oluyor. Ne yapın edin, taktırın arabanıza.
Bütün dediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Aynı etkileri bariz şekilde bende fark ettim. 1 senedir kullanıyorum.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1947]berker_tek[/MENTION] Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Aracınız
Arkadaşlar araştırmalar sonucu 18 ıncten vazgecip , 16 inç hondanın 2015 te cıkan jantlarından aldım replika olanından. Simdi yay 4 cm vogtland kullanıcam baskaları yıne kafama gırdı ben konfor arıyorum şu leyleklık olayı araba olmasın istiyorum ama 4 5 kullanıcıdan duydum spor yaylar cok sekme yapar ve amortisörleri patlatır diyorlar , yaylarda yine kafam takıldı kullanan arkadaşlar ne gibi sorunlar yaşadınız sekme falan var mı sizde ?

[MENTION=2445]semih39[/MENTION] 4 cm yay ile orjinal ebatlarda 205.55.16 kullanıcan konfor 10 uzerinden 8 olcak arabada zıplama herhangi bsi yok araba dha tok oluo onu diyenler ya kendi araclarinin yaylarini kestirmislerdir ya pres yaptirmislardir yada arabasi yok 4 cm yayla amortisorune hicbir zarar vermezsin tabi zarar vermezsin derken pata küte cukurlara gir bozuk yolda hizli git demiyorum kulaktan duyma seylerle soyluolar bazi seyleri bnde 4 cm vogland vardi orjinal jant lastikle ddim bdha hayatta orjinal yaylara donus yapmam 6 ay orjinal gezdim 18 jant aldim baktim yetmio onlere 5 cm taktim

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ama sana sunu soylemeliyim cok fazla kendini spor yaydan mahrum birakma elini cabuk tut yol tutuş hizlanma fren mesafesi görünüş bunlar seni bekliyor :)

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri