Vti lpg yardım bekliyorum

Bir video bekliyoruz o zaman hayırlı kazasız belasiz surusler

Tapatalk....
Sağol hocam iyi dileklerin için. Hocam en kısa sürede lpg ile 0-100 ve 0-150 km testi yapar videosunu koyarım. Otoban olmadığı için daha yüksek hızlara çıkamam. Ön takımda ve frenlerde biraz sorun var onları giderinde daha yüksek hızlara çıkarım.

Son düzenleme:
Yeniden merhaba arkadaşlar. Lpgli vti ile 150 km yol yaptım. 30 km şehir içi. Genelde 110 km ortalama hızla uzun yol gittim. Zaman zaman vtec açarak kullandım. Ve LPG'yi 1.90 dan aldım. Ortalama 24 krş yaktı. Yani bir lt lpg ile 10 km civarı gidiyor araç.

Aracın üst takım contalarının değişmesi gerekiyor. Aracı pazartesi sanayiye bırakacağım. 2 gün sanayide kalacak. Contalar değişince video çekeceğim. Şu an aracı sıkıştıramıyorum.

Aracınız
Bekliyoruz acelesi yok :)) usta daha az yakar uzun yolda çünkü daha düşük devirde çeviriyor motor güçlü diye demişti sen vtecle gittiğin için böyle yakmış olabilir

Tapatalk....

Vti kullanmak gerçekten çok güzel bir şeymiş. Istediğin an uzayıveriyorsun. Üstelik bunu ekonomik yaşamak çok daha güzel.

Kardeş 100 km hıza dikkat ettim tam 3200 devirde oluyor devir. Yani vtec2 ile aynı gibi. Ama vtec2 3100 devir gibi 100 oluyordu. Yani Dediğiniz kadar ekonomik olmuyor o zaman.

Geri