Vti lpg yardım bekliyorum

Aracınız
[MENTION=565]cagano[/MENTION] da yeni conta yaptırdı VTEC 2 onunki ama dikkat edilecek seyler vardır mukakkak devridaim ve trigeride deistir el atmiskan

Tapatalk....

cagano

0
Geçmiş olsun kardeş. Bende conta değiştirdim. 2 gün özledim aracı sanayiye bırakınca.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sağolun arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.
[MENTION=565]cagano[/MENTION] conta değiştirince sıkıntılar şikayetler geçti mi. Bugün 3 gün oldu arabasızım. Arabasız kalmak çok zor.

cagano

0
Hocam sıkıntılar geçti bende fakat conta yapılırken ayarları güzel yaptır subap ayarı vs gibi. Bende şu an hararet göstergesi normalin 1 tik yukarısında onla uğraşıyorum başkada sıkıntı yok.

Hararet sorunu çözemediniz demek geçmiş olsun inşallah bizde öyle bir sorun olmaz hocam. Moralim sıfır. Şu arabayı düzene koyayım satacağım 2011 Civic alacağım ben de inşallah.

cagano

0
Hararet sorunu değilde ibre o noktada sabit kalıyor oynama yok. Normalin bir diş üstü sabit kalıyor. Ustalar normal diyor ama ben çok işkilliyim. Sizede geçmiş olsun şimdiden tez zamanda kavuşursun inşallah aracına.

[MENTION=565]cagano[/MENTION] sağolasın abicim. Bu bana ders oldu artık eski arabayla uğraşmayacağım. En kısa sürede satıp fd6 elegance a bodoslama dalacağım inşallah.

cagano

0
İnşallah hocam. Bende ileride accord düşünüyorum:)

Aracınız
Bu arabanın tadını alınca başka bir araba dusunmeyecesin. Bu arabaya alismadan deistirmen lazim vti sonra fd6 kağnı ötesi gibi gelir ki vtecden sonra fd6 ya kağnı gibi diyorlar

Tapatalk....

[MENTION=563]bilisim[/MENTION] [MENTION=565]cagano[/MENTION] arkadaşlar arabayı acayip özledim. Ne kadar sorun da çıkarmış olsa bir an önce alıp turlamak istiyorum. Sanki bir yanım eksik gibi. Yarın aracın hazır olma ihtimali %60. Gerçekten bir an önce vtec açmak istiyorum. Şaka maka iyice bağlanacağım sizin de dediğiniz gibi. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Geri