Yakıt marka tercihi hk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Hepsine lpg aynı yerden geliyor hemen hemen çoğu aynı bir yerde ki shell çok iyiyken başka bir yerde ki shell istasyonu fazla iyi olmayabiliyor.Merkezi yerlerde ki istasyonları tavsiye ederim ve bir yakınım total da genel müdür bana önerdiği yakıtı gece saatlerinde almak böylelikle yakıtta ki pislik dibe çöktüğü icin daha sağlıklı olduğunu belirtmişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yaklasik 7 yildir arac kullaniyorum Opet haricinde lpg kullanmadm, fakat suanki 2014 brc elegansmda /servislerin sorun olarak görmediği, benim icin büyük sorun olan silkeleme haline, kendimce opet harici farklı lpg alarak o şekilde denemeyi düsündüm tamamen bittikten sonra shell den aldım 15 km felan kullandim silkeleme cok az hissedilir bi hale geldi ;) daha fazla kullandiktan sonra sonuçları paylaşacagm inşallah bu sorun. BÖylelikle çözülmüş olur.

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Milangazı denedim, BP otogazı denedim, en iyi sonucu Shell Autogaz dan aldım... Hem yakıt hemde hizmet anlamında bana göre en iyisi, diğer petrol şirketlerinin yakıtlarını denemedim bilemeyeceğim.

Bende shellden aliyordum ama shell 2.66 olunca iki depo bpden 2.39 dan aldim. Uzun yol ve sehir ici ayni verileri verdi. Simdilik bp diyorum ;)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
bu konunun en net cevabı bilindik ve kaliteli istasyonları tercih etmek markanın hiç bir önemi yok lpg de

Geri