Civic FC5 Yeni Civic Fc5 koltuk kılıfı

slm arkadaşlar honda civic excutive alacam ancak daha önceki sahibi bebek koltuğu koyduğu için arka deri koltuklarda izler var ne dersiniz geçer mi?

slm arkadaşlar honda civic excutive alacam ancak daha önceki sahibi bebek koltuğu koyduğu için arka deri koltuklarda izler var ne dersiniz geçer mi?
Selam spartax300, dikkatimi çekti bu soruyu birçok yerde sormuşsunuz yaklaşık 7-8 başlığın altında okudum. Ben sizin yerinizde olsam derideki ize falan takılmam. Araç kazasızsa, şasede şanzımanda , kasada ciddi sorunlar yoksa alınır. Sizin içi. Herşey ok ama sadece ize takıldıysanız bence takılmayın. Bu araç sizin karar vermenizimi bekliyor şu anda?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba abilerim ,kardeşlerim. 0 civic e e dizayn ve ön ok sis yaptırmayı düşünüyorum servis sadece e dizayn na 900 tl dedi.dışarda 1000 lira civarında hem e dizayn hemde ok sis yaptırılıyor. Şimdi sorum dışardan taktırsam aracın garantisinde problem oluyor mu ?

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba abilerim ,kardeşlerim. 0 civic e e dizayn ve ön ok sis yaptırmayı düşünüyorum servis sadece e dizayn na 900 tl dedi.dışarda 1000 lira civarında hem e dizayn hemde ok sis yaptırılıyor. Şimdi sorum dışardan taktırsam aracın garantisinde problem oluyor mu ?
Elektronik aksam ile ilgili dışarıdan yaptırırsanız garanti dışı bırakılıyor araç

Geri