Yeni Honda Civic FE Kasa

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic FD6 2010
Benim asıl merak ettiğim şey tr piyasası için gelecek araçlar acaba ne kadar farklı olacak bu görsellerden yani açıkçası ne kadar çalacaklar? Bir diğer merak ettiğim husus ise fc5 in kadranindaki 1 metrelik trip çubuğu gibi çubuk olacakmi acaba kadranda ?

Aracınız
Civic FB7 2013
Benim asıl merak ettiğim şey tr piyasası için gelecek araçlar acaba ne kadar farklı olacak bu görsellerden yani açıkçası ne kadar çalacaklar? Bir diğer merak ettiğim husus ise fc5 in kadranindaki 1 metrelik trip çubuğu gibi çubuk olacakmi acaba kadranda ?

Babaanne tığı olmadan o Honda eksik kalır :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Çok çalacaklar gibi bir hissiyatım var :) inş haksız çıkarım :)

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Bu kasa hangi fiyattan bittiyse yenisi genelde o fiyat üzerinden geliyor. Fb7 den fc5 e geçerken de aynı olmustu. Hatırladığım kadarıyla emin değilim ama fd6 den fb7 ye geçerken de aynı olmustu. Bu kasa hangi rakamları görecek bakalım eyluy Ekim gibi liste fiyatlarını görmek lazım. Tabi şişirme liste olmazsa ?
Yeni kasanın ithal gelecegini ve üzerine başka vergilerinde ekleneceğini unutmayalım. Artık yerli ibaresini göremeyeceğiz malum.

350 bin ustu fiyat gelirse honda maceram bitirmeyi dusunuyorum. bu fiyat ustunde temiz 2.el mercedesler var. fb7 ve fc5 lerin ilk versiyonlarindaki sikintilari dusununce ve fc5 in bu yeni arabadan daha yakisikli oldugunu dusundukce daha cok soguyorum yeni kasadan icinde ekstra beni cezbedebilecek birsey yok gibi suan hala vites topuzu var mesela bircok araba markasi topuzu artik kaldirmisken honda neden tutuyor gecen sene dizel fc5 te kaldirmisti yeni aracta kesinlikle topuz olmaz diyordum ama hayal kirikligi.

Aracınız
Civic FB7 2013
350 bin ustu fiyat gelirse honda maceram bitirmeyi dusunuyorum. bu fiyat ustunde temiz 2.el mercedesler var. fb7 ve fc5 lerin ilk versiyonlarindaki sikintilari dusununce ve fc5 in bu yeni arabadan daha yakisikli oldugunu dusundukce daha cok soguyorum yeni kasadan icinde ekstra beni cezbedebilecek birsey yok gibi suan hala vites topuzu var mesela bircok araba markasi topuzu artik kaldirmisken honda neden tutuyor gecen sene dizel fc5 te kaldirmisti yeni aracta kesinlikle topuz olmaz diyordum ama hayal kirikligi.

Dizel Civicte topuz yok düğme var bence vites topuzu kalsın ama CVT olmasın onun yerine ZF ya da EAT6-8 gelsin daha iyi.

Geri