Yeni Honda Civic FE Kasa

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar moderatör abilerim kardeşlerim
Honda TR genel müdürlükten ulaştılar fotoğrafların kaldırılmasını talep ediyorlar gereğini rica ederim
Fotoğrafları silerseniz memnun olurum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Vayyy, nerden haberleri oldu acaba

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Tasarımını beğendim ama fiyat politikası çok önemli. 220 bin bandında corolla varken, megane varken, bu civarda bir fiyat olmazsa ben şahsen almam. Benim için donanım önemli değil açıkçası. Bazı özellikleri sonradan da ekletebilirim ki devlete vergi vermek istemiyorum artık.

Multimedya veya alaşım jant olmayıversin. Sorunsuzluk ve kuruş bazında az yakması benim için daha ön planda. Bu arabalara Lpg şart. En azından fabrikadan lpg li gelmeyecekse bile atmosferik benzinli motor, opsiyonlar arasında kesinlikle olmalı.

2004 model lpg li civic, kuruş bazında bunların dizellerinden daha az yakıyor bazı şartlarda. Aradaki 17 yıllık süreçte cazip bir ekonomi sunulmuş olmalı.

Özet geçeyim ; fiyat fiyat fiyat.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu işlemi normal lpg modunda iken mi yapalım

Tasarımını beğendim ama fiyat politikası çok önemli. 220 bin bandında corolla varken, megane varken, bu civarda bir fiyat olmazsa ben şahsen almam. Benim için donanım önemli değil açıkçası. Bazı özellikleri sonradan da ekletebilirim ki devlete vergi vermek istemiyorum artık.

Multimedya veya alaşım jant olmayıversin. Sorunsuzluk ve kuruş bazında az yakması benim için daha ön planda. Bu arabalara Lpg şart. En azından fabrikadan lpg li gelmeyecekse bile atmosferik benzinli motor, opsiyonlar arasında kesinlikle olmalı.

2004 model lpg li civic, kuruş bazında bunların dizellerinden daha az yakıyor bazı şartlarda. Aradaki 17 yıllık süreçte cazip bir ekonomi sunulmuş olmalı.

Özet geçeyim ; fiyat fiyat fiyat.
220 bin dediginiz aracta sis farı bile bulunmuyor. Hayati derecede önemli güvenlik opsiyonlarıda cabasi.
Kaldiki suan fc5 kasa sifir fiyatlari 250 bin altina dusmuyorki nerdeyse ikinci eller bu fiyata gidiyor.
Bence sifir yerine ikinci el devam etmeniz su araba piyasasinda daha dogru olacaktir..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar moderatör abilerim kardeşlerim
Honda TR genel müdürlükten ulaştılar fotoğrafların kaldırılmasını talep ediyorlar gereğini rica ederim
Fotoğrafları silerseniz memnun olurum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam sizi zor durumda bırakmamak adına mesajınızla birlikte kaldırdım :(
Ama Honda Türkiye'nin Civic kullanıcılarına araçla ilgili bilgi vermek yerine foto paylaşanlardan fotoların silinmesini istemesi çok mantıksız, araç zaten yurtdışında tanıtıldı.

Son düzenleme:

asiran

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Aracın fiyatını uygun yapacağız diye yurt dışındaki donanımlarını inşallah yine kırpmazlar. Opsiyon olarak koy alan alsın

Aracınız
220 bin dediginiz aracta sis farı bile bulunmuyor. Hayati derecede önemli güvenlik opsiyonlarıda cabasi.
Kaldiki suan fc5 kasa sifir fiyatlari 250 bin altina dusmuyorki nerdeyse ikinci eller bu fiyata gidiyor.
Bence sifir yerine ikinci el devam etmeniz su araba piyasasinda daha dogru olacaktir..
Opsiyon sunsun, alan alır almayan almaz. Sis farı olacak diye vergiden dolayı 300binleri görecekse anlamı yok. Bi kaç ay önce corolla boş paket kampanya ile 180bin lira civarıydı onu da belirtmek isterim.

Benim derdim yüksek vergilerden kaçınmak, istenirse opsiyon olarak serviste bile sis farı ekletilebilir sonradan. Yeter ki opsiyon sunulsun.

Ben vergi yüzünden ciddi farklar ödemek istemiyorum bi kaç donanım için.

Geri