Yeni Honda Civic FE Kasa

dün ilk defa trafikte yeni kasayı gördüm sanırım teslimler başlamış, ayrıca test sürüşünde şu dikkatimi çekti, yeni kasanın yurt dışı tanıtım videolarında hayalet göstergede radar özelliği vardı yani önünde yanında giden araçları tesla gibi olmasa bile kutucuklar şeklinde gösteriyordu bir videoda görmüştüm ancak ülkemize gelen exe+ versiyonunda böyle bir özelliğin olmadığı söyledi satıcı. Yine bazı şeyleri kısıp gönderiyorlar.
Satış temsilcisi yanlış biliyor muhtemelen. O özellik lpgsiz full dijital göstergeli olan modellerde adaptif cruise kontrol ile beraber geliyor yani Türkiyede olanlarda da var. Aşağıdaki videonun 22:31 sn.

Son düzenleme:

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
dün ilk defa trafikte yeni kasayı gördüm sanırım teslimler başlamış, ayrıca test sürüşünde şu dikkatimi çekti, yeni kasanın yurt dışı tanıtım videolarında hayalet göstergede radar özelliği vardı yani önünde yanında giden araçları tesla gibi olmasa bile kutucuklar şeklinde gösteriyordu bir videoda görmüştüm ancak ülkemize gelen exe+ versiyonunda böyle bir özelliğin olmadığı söyledi satıcı. Yine bazı şeyleri kısıp gönderiyorlar.
Amerikadaki toruing(oradaki en üst paket) pakette elektrikli koltuk bile ülkeden ülkeye araç donanımları arasında farklar olabiliyor, en azından arka koltuk havalandırma çıkışlarını koymuşlar bu da bir şey bence.

Amerikadaki toruing(oradaki en üst paket) pakette elektrikli koltuk bile ülkeden ülkeye araç donanımları arasında farklar olabiliyor, en azından arka koltuk havalandırma çıkışlarını koymuşlar bu da bir şey bence.
Bide bose ses sistemi var orda. Onlarda da arka havalandırma yok. Ben bose ses sisteminin olmasını isterdim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021

Amerikadaki hondalarda bi çok şey farklı sanırım orda lansman rengi turuncu jantlar farklı ve honda civic si modelide var ve örneğin türkiyedeki exe+ nın arkadaki hava çıkışlarının altında ufak bi bölme var oraya birşey konulmamış kullanım kitapçığından baktığında o bölgede usb girişi var ikitane muhtemelen honda kasa yenilemesi yapacağı zamana kadar 1 yada 2 yılda bir çıkaracağı araçları makyajlayarak çıkartacak ve bir sonraki çıkacak olan 2023 yada 2024 model hondalarda göreceğiz bunu ama bunlar hep maliyet ve bu türkiye pazarında çöp koysan +para demek nasıl olacak orasıda ayrı konu tabi arkadaşın attığı fiyat listesinde 500 küsür bin tl exe+ bu şekilde devaö ederse zaten 2 sene sonra 1 milyon olacak gibi görünüyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri