yeni honda civic lastik onerisi

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende michelin crossclimate var çok ses yapıyor tavsiye etmem ama diğer michelin modelleri çok iyi primacyler felan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben fb7 de 3 sene Michelin cross climate kullandım. İlk sene çok iyiydi sonrasında özellikle yazın virajlara sert girdiğimde arkadan bıraktı birkaç defa. Hatta sürekli döndüğüm bir virajda aniden arkasını bırakınca paniklemiştim. Sonrasında daha temkinli kullanarak lastiğin sınırlarını aşmadan sorun yaşamadım. Her geçen yıl fren mesafesi de artacak bunu da söylemeden geçmeyeyim.

Şu anki fc5imdeki Bridgestonelar da ilk sene fena değildi ama artık sertleşmeye başladığını hissediyorum.

Aracım dizel Manuel ve birkaç defa vsayı kapatıp seri kalkış demesi yaptığımda bu lastiklerin çok çabuk sardığını farkettim.

Bu sebeple performansa yönelik ayrı ayrı kışlık ve yazlık lastik tercih etmeniz sizi daha memnun edecektir.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
onti premium contact 6 dediginiz gibi , ksin da winter contact almaya karar verdimgelcek sezon :D

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracım 2017 Civic hb 1.5 t lastik almadan önce baya araştırıp formları okudum iyikide okumuşum. Üzerinde bulunan brıtgestone Turanzaydı. Acaip Bi lastik sesi vardı onun için izalasyon bile yaptırmayı düşündüm kasislerde ve cukurlarda küt küt ses yapmada cabası. Esp yi hiç saymıyorum. Kesinlikle ve şiddetle tavsiyem Goodyear asymetric 5. Taktırdığın anda sesin azaldığını direksiyon hakimiyetinin arttığını sürüşün Acaip şekilde yumuşadığını hissedeceksin ıslak ve kuru zemindeki fren mesafesi mükemmel. 1000 km yaptıktan sonra aracım daha da yumuşadı. Hem Goodyear tamiri mümkün olmayan (balon yandan yırtılma) lastik kaskosuda yapıyor. Ben hiç düşünmeden alın derim.

ANE-LX2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracım 2017 Civic hb 1.5 t lastik almadan önce baya araştırıp formları okudum iyikide okumuşum. Üzerinde bulunan brıtgestone Turanzaydı. Acaip Bi lastik sesi vardı onun için izalasyon bile yaptırmayı düşündüm kasislerde ve cukurlarda küt küt ses yapmada cabası. Esp yi hiç saymıyorum. Kesinlikle ve şiddetle tavsiyem Goodyear asymetric 5. Taktırdığın anda sesin azaldığını direksiyon hakimiyetinin arttığını sürüşün Acaip şekilde yumuşadığını hissedeceksin ıslak ve kuru zemindeki fren mesafesi mükemmel. 1000 km yaptıktan sonra aracım daha da yumuşadı. Hem Goodyear tamiri mümkün olmayan (balon yandan yırtılma) lastik kaskosuda yapıyor. Ben hiç düşünmeden alın derim.

ANE-LX2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
evet o da bi secenegim, contiler de guzel ama onlar da cok gurultulu diyorlar, assymetric 5 daha iyi ilabilir, siz e turbolu kulaniyosunuz sonucta

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
merhaba arkadaşlar her aracında hem yaz hem kış lastiği kullanmış biri olarak yazın yaz lastiği , kışın yerine göre all season , kış veya kar lastiği öneririm. 1.5 ler için kesinlikle all season sadece kış için alacaksanız alın , aracın gücü var istemesekde ayağımız gaza gidiyor. kış sezonu yumuşak ve kısa sürdüğü için çok pahalı lastikler yerine performansı iyi olan orta fiyatlı lastikleri tercih edebilirsiniz. falken/dunlop gibi. yaz lastiği için ise goodyear, michelin ve conti den şaşmayın mümkünse sport serilerinden değilse premium sınıftan.
bu arada ben kış lastiğim için jantta aldım 16 inç kullanıyorum, aracın konforu ciddi manada artıyor.

Geri