Civic FC5 Yeni kasa FC5 civic elegance eco ile executive eco karşılaştırması

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bir de bilgilendirmek için yazmak istedim. Hurda indirimi 10 bin'den 15 bin'e çıkıyor yani 3-4 milyar da kar edebilirsiniz. Biz dün gittik bayiye fakat satış sorumlusu biraz daha beklememizi, hurda indirimi artacağını söyleyince rölantiye aldım. Bu indirim resmi gazeteye çıktığı an geçerli olacaktır.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben Exe deki hayalet göstergeye bir türlü ısınamadım. Sanki göstergeyi oraya renkli kağıt olarak yapıştırmışlar da hiç değişmeyecekmiş gibi :))

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bugün kaporayı verip 2019 model FC5 executive almış bulunmaktayım. 3D havuz paspaslar, bagaj havuzu, balık sırtı, spoiler, difüzör, seramik kaplama, Trafik seti; cam filmi, koltuk minderi 141.000 TL. Ekstralara para verilmedi. Biraz ısrar ile arabayı da ücretsiz yapacaktık lakin ayıp olur diye üstelemedik :)
Hangi bayiden aldınız?

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar bugün kaporayı verip 2019 model FC5 executive almış bulunmaktayım. 3D havuz paspaslar, bagaj havuzu, balık sırtı, spoiler, difüzör, seramik kaplama, Trafik seti; cam filmi, koltuk minderi 141.000 TL. Ekstralara para verilmedi. Biraz ısrar ile arabayı da ücretsiz yapacaktık lakin ayıp olur diye üstelemedik :)
Ocak 2019 mtv siz mi ödediniz bayii mi ödedi?

Aracınız
Civic FC5 2019
Kardeş aracını teslim aldın mı?

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam, maalesef almadım. 15 bin Hurda indirimi resmi gazete de yayınlanmadı henüz. Arabayı Ankara Honda Bora bayisinden alacağız. 2019 MTV konusuna gelirsek de bayi ödüyor.
Kardeş hediye seramik kaplama, cam filmi, minder. Ayrıca mtv bayii ödeyecek ve 141.000 liraya aldım diyorsun. Sen executive aldığından emin misin. Ben o kadar dil döktüm bunlar hediye edilmedi. Mtv yi de ben ödedim.

Geri