Civic FC5 Yeni kasa FC5 civic elegance eco ile executive eco karşılaştırması

Aracınız
Civic FC5 2019
Kardeş hediye seramik kaplama, cam filmi, minder. Ayrıca mtv bayii ödeyecek ve 141.000 liraya aldım diyorsun. Sen executive aldığından emin misin. Ben o kadar dil döktüm bunlar hediye edilmedi. Mtv yi de ben ödedim.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam yeni hurda indiriminin artması ile daha da düşüyor fiyat. Yoksa 1 ay öncesinden almıştım arabayı fakat hurda indiriminin 15 bin olmasını bekledim. Arada ki fark ile ekstralarını yaptırdım yanında da hediye olarak seramik kaplama, cam filmi, minder hediye ettiler. Siz aracınızı alırken neler vaat ettiler. Biz yaklaşık 1,5 aydır sürekli bayiye gidip geliyoruz :) Bunaldılar artık onlarda bizden

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam yeni hurda indiriminin artması ile daha da düşüyor fiyat. Yoksa 1 ay öncesinden almıştım arabayı fakat hurda indiriminin 15 bin olmasını bekledim. Arada ki fark ile ekstralarını yaptırdım yanında da hediye olarak seramik kaplama, cam filmi, minder hediye ettiler. Siz aracınızı alırken neler vaat ettiler. Biz yaklaşık 1,5 aydır sürekli bayiye gidip geliyoruz :) Bunaldılar artık onlarda bizden
Aracınızı bu dediklerinizle teslim aldığınızda beni haberdar ederseniz çok sevinirim.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bizde ikisi de var bence soğuk kış aylarında koltuk ısıtma mükemmel yaz aylarında ise terleme yapmıyor diğer özellikleri de hoş mesela bagaj açmak için önden düğmeye basmıyorum led farlar gündüz gibi gösteriyor anahtarsız çalıştırma ise mükemmel anahtarı cebe atıyorum hiç kullanmıyorum daha ne olsun bence konfor arayanlar için exe yi tek geçerim

Aracınız
Civic FC5 2019
Geri