Civic FB7 Yeni Muhteşem Civic Otomatik Bagaj Açma Projesi

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Merhaba arkadaşlar #FC5 #FB7 #FD6 kasalar için otomatik bagaj açma kaldırma #hobays adını verdiğim uygulamayı daha önce size aktarmıştım.

Aradan geçen 2 yıllık sürede birçok araca benim kayıtlarıma göre (1350 araç) uyguladım uygulattım mutlaka aranızda da kullananlar olmuştur.

Yapmış olduğum uygulamada olumlu olumsuz geri dönüşlere göre bazı değişiklikler yaptım.

* * Fitilin altındaki “saca” takılan metal plakanın yayın gerginliği sonucunda orada azda olsa eğilme yaptığı

* * Sacın eğilmesi ve fitili kaldırması sonucu aracını elle tasla su dökerek veya çok şiddetli yağmurlarda metal plakanın takılı olan yerden bagaj içerisine su aldığı eleştirilerini aldım

Bu eleştiriler doğrultusunda Mayıs ayından beri kullanmış olduğum METAL PLAKA da değişiklik olarak fazladan 2 delik açtırdım (resimlerde mevcut) o deliklere 5 cm (FC5) veya 2 cm (FB7-FD6) uzunluğunda metrik vida-somun ile bagajdaki yayın baskısını azaltarak sacda eğilme sonrasında su alma problemini tamamen ortadan kaldırdım.

Mayıs ayından beri uygulama yaptığım araçlarda bu sorunun tamamen çözüldüğünü gördüm. Herhangi olumsuz bir eleştiri ve şikayet gelmedi.

Bu konuda sizleri bilgilendirmek istedim.

Herkese iyi forumlar...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Videonuzu da izledim. Elinize sağlık. Süper uygulama olmuş hakikaten.

Spoiler olmasa da çift taraflı uygulama yapmak daha sağlıklı olmaz mı? Sonuçta bagajın yükü iki tarafa eşit dağılacak bu durumda ve esnemeler, gerilmeler de yarıya inmiş olacak.

Videonuzu da izledim. Elinize sağlık. Süper uygulama olmuş hakikaten.

Spoiler olmasa da çift taraflı uygulama yapmak daha sağlıklı olmaz mı? Sonuçta bagajın yükü iki tarafa eşit dağılacak bu durumda ve esnemeler, gerilmeler de yarıya inmiş olacak.

Öncelikle beğenmenize sevindim çok teşekkür ederim
Onuda denedim o şekilde de oluyor ama maliyet artıyor 50₺ yi pahalı buluyorlardı şimdi 80₺ gene pahalı deniyor
Tek set bagaj kapağı üzerinde çok büyük bir baskı yapmıyor
Japon arabalarının genel sorunu Honda da dahil bagaj ve kapı aralıkları kaput çok fazla açıklık var sanırım onuda kastettiniz esneme olur açılır falan demek istediniz.

iPhonercan cihazından YouTube nam’ı değer

Caner Usta inovasyon=#hobays / since 2017

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Merhaba arkadaşlar #FC5 #FB7 #FD6 kasalar için otomatik bagaj açma kaldırma #hobays adını verdiğim uygulamayı daha önce size aktarmıştım.

Aradan geçen 2 yıllık sürede birçok araca benim kayıtlarıma göre (1350 araç) uyguladım uygulattım mutlaka aranızda da kullananlar olmuştur.

Yapmış olduğum uygulamada olumlu olumsuz geri dönüşlere göre bazı değişiklikler yaptım.

* * Fitilin altındaki “saca” takılan metal plakanın yayın gerginliği sonucunda orada azda olsa eğilme yaptığı

* * Sacın eğilmesi ve fitili kaldırması sonucu aracını elle tasla su dökerek veya çok şiddetli yağmurlarda metal plakanın takılı olan yerden bagaj içerisine su aldığı eleştirilerini aldım

Bu eleştiriler doğrultusunda Mayıs ayından beri kullanmış olduğum METAL PLAKA da değişiklik olarak fazladan 2 delik açtırdım (resimlerde mevcut) o deliklere 5 cm (FC5) veya 2 cm (FB7-FD6) uzunluğunda metrik vida-somun ile bagajdaki yayın baskısını azaltarak sacda eğilme sonrasında su alma problemini tamamen ortadan kaldırdım.

Mayıs ayından beri uygulama yaptığım araçlarda bu sorunun tamamen çözüldüğünü gördüm. Herhangi olumsuz bir eleştiri ve şikayet gelmedi.

Bu konuda sizleri bilgilendirmek istedim.

Herkese iyi forumlar...

Ercan bey'e çok teşekkür ederim. Bugün itibari ile aracıma uyguladık. Sağolsun yolunun üstüymüş geçerken uğrayıp taktı 2 dk.da . Çok pratik ve kullanışlı kesiinlikle tavsiye ederim. Büyük kolaylık. Hakkını vermek lazım güzel bir icat. Ayrıca kendisi de çok ilgili bir arkadaş. Tekrar teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ercan bey'e çok teşekkür ederim. Bugün itibari ile aracıma uyguladık. Sağolsun yolunun üstüymüş geçerken uğrayıp taktı 2 dk.da . Çok pratik ve kullanışlı kesiinlikle tavsiye ederim. Büyük kolaylık. Hakkını vermek lazım güzel bir icat. Ayrıca kendisi de çok ilgili bir arkadaş. Tekrar teşekkür ederim.
Benim ( çift yay ) 20-25 dakikamı aldı takmam

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Ad Soyad
ST
Aracınız
Diğer Markalar
Benim ( çift yay ) 20-25 dakikamı aldı takmam

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Adam işi biliyor, günde kim bilir kaç araca takıyordur. Gerçekten abartmıyorum 3-5 dk sürdü. Keşke 5 ay önce hemen taktırsaymışım.

Aracınız
Civic FC5 2020
şunun en fazla maliyeti 25-30 TL. 100 tl ye satmak neyin kafası ??? soileri olan bide 2 adet alacak 200 tl nedir. fiyatı çok saçma.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
şunun en fazla maliyeti 25-30 TL. 100 tl ye satmak neyin kafası ??? soileri olan bide 2 adet alacak 200 tl nedir. fiyatı çok saçma.

Neden saçma olsun ki ya, size göre basit görünse de adam bir şey bulmuş, koskoca Honda’nın dikkate alıp ta çözmediği insanların gerçek bir derdini yıllar önce çözmüş, bunun için az veya çok bir yatırım yapmış, kafa yormuş, ardından gitmiş üşenmemiş bir çok farklı platformda reklamını yapmış, takip etmiş ve ufacık şey ne olacak demeden iş modeli haline getirip devam ettirmiş.. e bırakalım da adam 50tl kazansın bu işten öyle değil mi ?

Not: ben henüz taktıramadım ama gerçek bir ihtiyaç olduğundan mutlaka taktıracağım.

Güle güle kullanın #hobays :))

iPhonercan cihazından YouTube nam’ı değer
Caner Usta inovasyon=#hobays / since 2017

Geri