Civic FB7 Yeni Muhteşem Civic Otomatik Bagaj Açma Projesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Güzel olmuş, nasıl yaptınız veya nerede nasıl yapıldı? Bilgi verirseniz bende yaptırmak istiyorum. Güle güle kullanın. :)
Ben hırdavatçıdan 5 tlye 15 cm uzunluğunda bir yay aldım 2 ye böldüm kancanın bir ucunu bagaj kolunun bitişine yakın plastik pimi çıkarıp o deliğe taktim diğer ucundaki kancayı bagajın kendi yay çubuğu var onun u şeklindeki eğri yerine taktım hem çok kibar kem çok ucuza geldi istiyosan videosunu sana atarım.

FC5'e bunu uygulamayi dusunuyorum ama izledigim videolarda gordugum bir noktadan dolayi tereddut ettim. Asagida linkini verdigim videoda sabitleme yapilan noktanin esnedigi cok bariz goruluyor. Oradaki sac bu baski icin ince kalmis ve bayagi bir esnemis, net bir sekilde goruluyor. Hatta emin degilim ama sac sag tarafindan macunlanmis gibi de gozukuyor. Yani o bolgeden sac yirtilmis bile olabilir. Forumda bunu FC5'e uygulayan var mi acaba cok merak ettim.

Video ve araç bana ait bu sistemi ilk uygulayan bulan kişide benim 900 araca bu ürünü gönderdim o sacı yırtması söz konusu değil araca herhangi bir zararı yok.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Video ve araç bana ait bu sistemi ilk uygulayan bulan kişide benim 900 araca bu ürünü gönderdim o sacı yırtması söz konusu değil araca herhangi bir zararı yok.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Mrb bu yayı ben sizden aldım videonuzdan tanıdım ilk zamanlar videonu daki gibi çalıştı sonra tek yay yetmedi yarım açtı bagajımda aynı sizin bagajınız gibi spoylır yok neden olabilir sizce bilginiz varmı

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar merhaba;
Ben de izlediğim videolar esinlenerek eklediğim fotoğraftaki şekilde çift taraflı uyguladım.
Maliyeti ise; iki yay ve iki civata başlı halka =15 TL
Çok da güzel çalışmakta. Bunları da her türlü hırdavatçı da ya da küçük bir parçacıda bulabilirsiniz. ?
Çok cazip geldi bu fikir bana,tebrik ediyorum.?

İnternetteki forumlarda bagaj lastiği ile bagaj kapağına otomatik açma özelliği ekleyen arkadaşlar var. Acaba bunu yapan varsa detaylı olarak nasıl yapıldığını ne kadarlık bir lastik ile yapıldığı gibi detaylarıyla anlatabilecek olan var mı aramızda

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ankara'da bu tarz yapan yer var mı?

Fb7 2016 eco elegance
Fd6 2007 elegance

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri