Yeniden kara hazır mısınız :)

usta şoför yolda kalmaz tabii ama hiç kalmaz anlamına gelmiyor bu :) [MENTION=80]mehmetzengin[/MENTION] [MENTION=194]Can[/MENTION] [MENTION=101]aknasmub[/MENTION] [MENTION=695]The Exorcist[/MENTION]

not : diğer sohbet alanı 39. sayfaya ulaşmış zorlanıyorum bulmakta :)

[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] Ortalıgı karıştırdın :):) valla karda boluda kaldım kar şöförlük dinlemiyor :):)

[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] Ben mikser miyim teessüf ederim :)))) Bolu'da yolda kalmayan mı var o sayılmaz :)))

[MENTION=194]Can[/MENTION] sen yokuşta kalma konusunu kastediyorsun sanırım ben genel sohbet alanını kastetmiştim :)

[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] yok estafurullah ben öyle demek istemedim yanlış anlaşıldıysam özür dilerim :) allahtan boluda dinlenme tesisine kadar gidebildim bidaha da kışın boludan araba ile geçmem akıllandım :):):)

[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] yok yok yanlış anlaşılmadın ben genellikle neşeli kendinede çok takılan biriyim hatta hep kendimle takılıyorum dermişim:))

Bencede bir daha Bolu'dan araba ile geçme ben Bolu'dan geçecek otobüse bile binmem karda kışta büyük konuşmayayım görüyorum çekilen eziyetleri. Bu arada karda kışta bile isteye Uludağ'a araba ile çıkıp sonra yok dondum yok mahsur kaldım diyenler var ya onlara illet oluyorum

Estağfurullah sizi mi kiracagim, bu karli gunlerin sohbet konusu olsun :D

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Yok yahu kırılmam, ben forumdan çok anlamıyorum lakin sohbet alanı 15 imiş başka yer 39 sayfaya ulaşmış onuda yanlış görmüşüm:) zaten ben bir kere konu açtım densizin biri bir bayan konu nasıl açar diye burnumdan getirmeye çalışmıştı sonra Turgut beyden rica ettim kaldırdık. Yobaz Hondacılar sizi :)))

Geri