Yerli Otomobil Tanıtım Açıklaması

Aracınız
Civic FC5 2019
ben henüz dünya gözüyle aracın içini göremedim arkadaşlar. var mı elinde görseli olan? iç göğüs, elektronik donanımları vs. nasıl yahu? tanıtım videosunda niye yok anlamış değilim.
Tet haberde gosteriyor suan tum detaylarini

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bence geliştirilecek yerleri var.

Ama yolda giderken görsem iki tipe de dönüp bir daha bakar mıyım? Evet bakarım. Tasarım çok iddaalı, hedeflenen 0 emisyon ve menzil çok iddaalı.

Ülke ve dünya gündemini etkileyen bir giriş oldu.

Hayırlısıyla sonuçlandığını da görmek nasip olur.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Resmini koydugum model baya iyi duruyor. Ic tasarim konusunda paylasilan resim bana inandirici gelmedi eger oyleyse komik olur. Su tasarima o ic dizayni dusunemiyorum. Evet yerli otomobil diye ovunuyoruz fakat fabrikasi nerede ? Kullanilan parcalarin menşei neresi ? Sadece ismini koyunca yerli mi oluyor ? Simdi bunlari sorunca hazimsiz oluyoruz ama olsun. IMG_20191227_175613.jpeg

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

Aracınız
Civic FB7 2012
Dikiz aynası monitorlerini ben de beğenmedim ama alıcı gözüyle bakınca ikisi de güzel tasarıma sahip. Ben çok beğendim. Cumhurbaşkanımızın kullanımını gösteren videoda hız göstergesi ve silecekler de çalışmıyordu, herhalde prototip olduğu için.

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Gerçekten hala kapsamlı bir şekilde içini görebilmiş değilim. dikiz aynası ekranlarını sanırım sadece tanıtım sırasında gördüm. trt yen yönlendiren @Sawas3234 'ten sonra açtım. fakat orda da detaylı bir görüntü alamadım. Umarım daha önceki başarısız girişimler gibi olmaz. ucuza sürerler piyasaya. güvenilir de olursa niye yabancı kazansın. ama yok "vergi yok hacılar fiyattan kitleyecez" derlerse asgari ücretin 2324 lira olduğu yerde boş bi yatırım olur. Heyecanla bekliyoruz bakalım. yahu o değil de hala içini tam göremedim ???

Aracınız
İç tarafta çok eksik var. Benim gözüme ilk çarpan detay, navigasyon dili Türkçe değildi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2013
Tanıtım cidden çok erken ve birazda eksik oldu ama genel olarak güzel,çok iddialı,yıllardır bu işin içinde olan japonlardan bile daha fazla menzil ve daha kısa şarj süresi,japonları ve tesla gibi bir firmayı bile düşündürür,ekran ve iç dizayn konusu ilerde tasarlanabilir,mesela tesla 3’ün içi de çok boştur fakat adamlar 12-18 ay sıra bekleyip alıyor bu aracı,proje ile ilgili umudum hiç yok ama umarım ilerde ben bugünleri düşünüp “ne kadar karamsarmışım o zaman bu araç konusunda ne evham yapmışım” derim.Yolları ve bahtları açık,şansı bol olsun tüm emeği geçen kişilerin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri